Jewels World automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Jewels World Recenze online automatu

Chtěli byste se dostat do světa těch nejluxusnějších šperků? My vám nyní nabízíme vstupenku k tomuto nezapomenutelnému zážitku. Jewel Worls je pětiválcový výherní automat s 20 výherními liniemi, ve kterém si můžete napěchovat své kapsy těmi nejluxisnějšími šperky. Tento hrací automat je výtvorem společnosti BeeFee a čekají na vás v něm štědré peněžní výhry až v hodnotě 6,250 mincí. Tuto částku můžete získat v základní hře zobrazením 5 symbolů koruny na jedné aktivní výherní linii a při hře s maximální sázkou. Automat mimo jiné také obsahuje spiny zdarma a násobitele výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte v okouzlujícím světě šperků

Jak již napovídá samotný název tohoto automatu, jeho tématem jsou třpytivé šperky, kterých zde naleznete opravu hodně a můžete z nich tvořit výherní kombinace. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou královské koruny. Za korunu patřící králi získáte 6,250 mincí a za korunu patřící královně vyhrajete 2,500 mincí. Wild symbolem je zlatá cihla, která nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo symbolu truhlice. Ta je totiž dalším speciálním symbolem.

Spiny zdarma a násobitelé

Truhlice při tom nezávisí na žádné výherní linii a aktivuje spiny zdarma s násobitelem výher. Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích vám přinesou 15 spinů zdarma s násobitelem 3x.

Hazardní hra

Hazardní hru můžete aktivovat po jakémkoli kole s výhrou pouhým kliknutím na tlačítko Gamble. Správným uhodnutím barvy (červená nebo černá) následující karty můžete vaši aktuální výhru zdvojnásobit. Nesprávný odhad ale vaši výhru vynuluje a hazardní hru ukončí.

Celkové hodnocení

Jewels World je online casino automatem s tématem šperků, který vám nabídne výhry až v hodnotě 6,250 mincí. Jeho hodnotné symboly na vás budou zářit na každém kroku a zahrnou vás bohatstvím se spoustou dalších atraktivních výher.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář