Wonder Tree automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Wonder Tree Recenze online automatu

Vítejte ve světě záhad a kouzelných stvoření, kde se magie mění v realitu. Online výherní automat Wonder Tree zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti EGT vás přivítá svými 5 válci a 20 výherními liniemi. Čekají na vás opravdová kouzla, která vám přinesou wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a násobitele. Díky těmto speciálním funkcím budete mít navíc možnost vyhrát až neuvěřitelných 1 000 000 mincí. A pokud vám to ještě není dost, tak se těšte na jackpot nebo bonusovou hazardní hru. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

1

Maximální sázka

400

Podobné 5-válcové automaty

Vstupte do světa kouzel a získejte skvělé výhry

Jakmile se podíváte na válce, tak zjistíte, že jsou naplněny nádhernými animovanými symboly různých postav a na pozadí se také nachází obrázky rostlin, stromů, květin a hub. Všechny herní symboly vám vyplatí konkrétní výhry stanovené tabulkou výplat. Největší výhru ale získáte za spojení 5 wild symbolů, které vám přinesou neuvěřitelných 1 000 000 mincí. Musíte ale hrát s tou nejvyšší možnou sázkou. Wild symbol je ale také náhradou za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, které se mohou objevit na druhém, třetím a čtvrtém válci a aktivují spiny zdarma.

Spiny zdarma

3 scatter symboly zobrazené kdekoli na druhém, třetím a čtvrtém válci vám přinesou 12 spinů zdarma s násobitelem 3x. Pokud během této funkce získáte další scatter symboly, tak se můžete těšit z dalších spinů zdarma. Výherní kombinace z 5 wild symbolů nicméně v této funkci vynásobena nebude.

Progresivní jackpot

Ani v tomto hracím automatu se nezapomnělo na progresivní jackpot se čtyřmi úrovněmi, který můžete získat během hraní náhodné bonusové hry. Vaším úkolem bude postupně otáčet karty z 12 nabízených a objevit tři stejné. Jejich karetní barva potom určí, který jackpot získáte.

Zvyšte vaše výhry pomoc hazardní hry

Po každé výhře si můžete zahrát hazardní hru, ve které musíte uhodnout správnou barvu otáčené karty. Pokud hádáte správně, tak bude vaše původní výhra zdvojnásobena. Při nesprávném odhadu ale nezískáte nic.

Celkové hodnocení

Online casino automat Wonder Tree zdarma vás přenese do virtuálního světa, který je plný kouzel a fascinujících postav. Zde si můžete naplno užít téměř magické peněžní odměny, které budete moci získat doslova na každém kroku. Tak neváhejte a dejte se do hraní.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář