5 Hot Dice automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Herní automat 5 Hot Dice zdarma bez vkladu

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

5 Hot Dice Recenze online automatu

Vývojářská společnost EGT uvedla na trh další online výherní automat s tématem kostek a se spoustou atraktivních funkcí. Automat se vyznačuje lukrativními scatter symboly, ale vysoké výhry získáte i za symbol sedmičky. Nedílnou součástí automatu je i hazardní hra, díky které můžete všechny vaše výhry ještě zdvojnásobit. Atraktivní ceny na vás čekají i v podobě jackpotu, který zde má hned 4 úrovně. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Vysoká

Podobné 5-válcové automaty

Klasické téma s lukrativními symboly

Protože se jedná o online casino automat s tématem kostek, narazíte na jeho válcích na spoustu symbolů kostek, které jsou rozmístěny na červeném, oranžovém a žlutém pozadí. Vývojářský tým navíc okolo hracího automatu přidal i nějaké listy, aby celá hra obsahovala i nádech přírody.

Kostky jsou v tomto výherním automatu běžnými symboly a každá z nich má jinou barvu, číslo a hodnotu. Kostka s červenou sedmičkou je tím nejhodnotnějším symbolem a kostka s čínským znakem hraje roli scatter symbolu. Na wild symbol v tomto hracím automatu ale nenarazíte.

Speciální funkce a výhry

Výhry jsou v tomto herním automatu vypláceny za výherní kombinace tvořené ve směru zleva doprava na aktivních výherních liniích. Scatter výhry jsou vynásobeny hodnotou celkové sázky a jsou přičteny k ostatním výhrám. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol červené sedmičky, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí až neuvěřitelných 50 000 mincí.

Hazardní hra

Po každé výhře můžete stisknout tlačítko Gamble a zahrát si hazardní hru. Vaším úkolem bude uhodnout správnou barvu otáčené karty a vaše výhra bude zdvojnásobena. Při špatném odhadu vaši výhru ztratíte.

Jackpot

Funkce jackpotu se 4 úrovněmi může být náhodně spuštěna po jakémkoli kole. Po jeho aktivaci se dostanete do jackpotové mini hry s kartami, kde bude vaším úkolem vybrat z nabízených 12 karet tři stejné karty. Hodnotu vašeho jackpotu určí karetní barva tří stejných karet. Progresivní jackpot tohoto automatu roste neustále až do chvíle, než ho některý z hráčů automatu získá.

Celkové hodnocení

Hazardní funkce a záhadný jackpot jsou funkce, které hráče k tomuto automatu budou přitahovat opakovaně. Pokud si přejete hrát automat bez složitých funkcí, vyzkoušejte právě online výherní automat 5 Hot Dice a získejte vysoké výhry pomocí těch správných výherních kombinací už v základní hře.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář