Gladiator Jackpot automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Gladiator Jackpot Recenze online automatu

Pokud jste měli šanci si zahrát předchozí verzi tohoto výherního automatu od vývojářské společnosti Playtech s názvem Gladiator, pak vám online výherní automat Gladiator Jackpot bude připadat velmi povědomý. Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho tématem je slavný Hollywoodský film. Stejně jako i v jeho původní verzi na vás v tomto automatu čeká progresivní jackpot. Využít také můžete hlavní funkce v podobě spinů zdarma s násobiteli výher a bonusem, které vám pomohou dosáhnout na ty nejvyšší nabízené výhry. Mimo neustále rostoucího progresivního jackpotu můžete při hraní vyhrát i okamžitou peněžní odměnu v hodnotě 5 000 mincí, a to za spojení pěti symbolů císaře na jedné výherní linii. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

Playtech

Návratnost

91,46

Volatilita

Střední

Podobné 5-válcové automaty

Podívejte se do antického Říma a objevte jeho poklady

Tento online hrací automat byl vytvořen na téma antických krvavých her, ve kterých lidé bojovali o svůj vlastní život. Postavy tohoto automatu byly převzaty ze známého Hollywoodského filmu Gladiátor. Mimo vzrušujících výher a bonusových funkcí se tak v tomto online automatu dozvíte i něco ohledně těchto krutých praktik z antického Říma.

Tento hrací automat obsahuje hned dvě hlavní bonusové funkce. První z nich je bonusová funkce Kolosea a druhou z nich je bonusová funkce s gladiátorským jackpotem. První bonusovou funkci spustíte pomocí scatter symbolu Kolosea, zatímco druhou bonusovou funkci aktivuje wild symbol helmy.

Bonusová funkce Kolosea

Tři scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivují bonusovou funkci Kolosea, ve které se před vámi objeví herní plocha se čtyřmi řádky a 5 sloupci. Funkci zahájíte pomocí tlačítka Start a vaším úkolem bude vybrat si jeden kámen a posunout se v bonusové hře dále.

Začněte ve spodní řadě, ve které na vás čekají jako odměny spiny zdarma. V druhém řádku si můžete stejným způsobem vybrat hodnotu vašeho násobitele výher. Během spinů zdarma vám třetí řádek může přidělit extra scatter symboly a na čtvrtém řádku můžete objevit extra wild symboly, které během spinů zdarma jistě využijete.

Během této bonusové hry můžete získat 3 extra spiny zdarma za zobrazení symbolu císaře na prostředním válci. Bonusová hra Koloseum vám přinese až 24 spinů zdarma s násobitelem 3x. Pokud při tom využijete extra scatter symboly a extra wild symboly, tak si zajistíte velmi slušné výhry.

Bonusová funkce s gladiátorským jackpotem

Tato bonusová funkce patří mezi hlavní atrakce tohoto online automatu a aktivujete ji zobrazením tří wild symbolů gladiátorské helmy na druhém, třetím a čtvrtém válci. Skvělou výhodou je, že tuto funkci můžete aktivovat i během bonusové funkce Kolosea i během hlavní hry.

Bonusová funkce má podobu bonusových funkcí s výběrem z možností. Pro získání progresivního jackpotu musíte najít celkem 9 zlatých helem. Pokud aktivujete tuto bonusovou hru v průběhu spinů zdarma, tak není možné vyhrát progresivní jackpot.

Celkové hodnocení

Online casino automat Gladiator Jackpot je určen všem hráčům, kteří chtějí zažít spoustu akce, napětí a vzrušení. Neustále rostoucí progresivní jackpot je tím největším lákadlem, ale ignorovat nelze ani spoustu lukrativních funkcí a atraktivní výplaty z hlavní hry.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář