Treasure of the Pyramids automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Treasure of the Pyramids Recenze online automatu

Pokud vás fascinuje starověký Egypt, milujete pyramidy a rádi byste se na toto místo plné písku a pouště dostali, pak neváhejte a vyzkoušejte si Treasure of the Pyramids. Tento skvělý online výherní automat nabízí hráčům celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat 25 výherních linií, na kterých se vaše výhry vyhodnocuje zleva doprava. K zisku takovéto výhry je zapotřebí alespoň tří stejných symbolů vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte o výhru postaráno! Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

1x2 Gaming

Návratnost

95,00%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

1250

Podobné 5-válcové automaty

Bonusy

Samozřejmostí u tohoto výherního automatu je také fakt, že můžete vyhrát mnohem větší peníze, a to díky bonusovým symbolů. Prvním bonusovým symbolem je PTÁK. Tento symbol vám na váš herní účet daruje až 750 kreditů zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem jsou PYRAMIDY, které vám zase znásobí vaši výhru, a vy tak získáte další cenné peníze na herní účet zcela zdarma. Třetím bonusovým symbole u online výherního automatu Treasure of the Pyramids je WILD. Tento symbol zase nahrazuje jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, a s ní spojená nová výhra. Posledním bonusovým symbolem je SKARAB. Tento zajímavý brouk vám zase daruje několik volných spinů zcela zdarma, díky kterým můžete získávat další a další obrovské peníze.

Grafika

Po grafické stránce se automat Treasure of the Pyramids vskutku povedl, skvělé animace a zajímavé zvuky určitě zaujmou nejednoho hráče. Na co tedy čekat? Založte si herní účet a vyzkoušejte si Treasure of the Pyramids ještě dnes a určitě toho nebudete litovat! Tento automat vám to vše vynahradí!

  • Skvělé bonusy
  • Úžasní grafika
  • Velké výhry

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář