Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Rain Dance automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Rain Dance Recenze online automatu

Chtěli byste vědět, jak vypadala Amerika, když zde žili pouze domorodí obyvatelé? Nyní máte jedinečnou šanci se podívat zpět do těchto dob díky virtuální nabídce od vývojářské společnosti RTG v podobě online výherního automatu Rain Dance. V tomto pětiválci s 20 výherními liniemi se setkáte se spoustou domorodých obyvatel, ale narazíte také na wild symboly, scatter symboly a neustále zvyšující se progresivní jackpot, který rozhodně změní celý váš den.

Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol indiánského stanu, který vám při hraní s maximální sázkou vyplatí za úplnou výherní kombinaci celkem 2 500 mincí. Když se vám ale podaří tuto výherní kombinaci vytvořit pomocí wild symbolu, bude vaše výhra vynásobena 2x. Číst více

Setkejte se s původními obyvateli Ameriky a vyhrajte při tom spoustu peněz

Válce tohoto automatu jsou naplněny symboly, které jsou tematicky propojeny s kulturou domorodých indiánů. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří týpí, orel, sekera a další. Wild symbolem je náčelník kmenu indiánů a scatter symbolem je kojot. Wild symbol se zobrazuje pouze na prvním a pátém válci a může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Přinese vám tak mnohem více šancí na získání výher. Přítomnost wild symbolu ve výherní kombinaci její hodnotu zdvojnásobí.

Funkce spinů zdarma

V tomto hracím automatu můžete vyhrát až 100 spinů zdarma, a to pouze zobrazením tří nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích. Výhry získané během spinů zdarma mohou být vynásobeny až 5x. Hodnota násobitele závisí pouze na počtu scatter symbolů, které spiny zdarma aktivovaly.

Během spinů zdarma je možné aktivovat funkci re-spinů zobrazením dvou nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích. Pokud se vám podaří zobrazit tři nebo více scatter symbolů po jednom re-spinu, můžete získat stejný počet spinů zdarma, jako na začátku. Po získání výplaty budou válce se scatter symboly pozastaveny a ostatní válce se roztočí. Při aktivování této funkce pěti scatter symboly budou roztočeny všechny válce.

Celkové hodnocení

Rain Dance je casino automat bez registrace s tématem domorodých indiánů, který je velmi prostý. Wild symboly zde mohou zdvojnásobit vaše výhry, čeká na vás náhodně aktivovaný progresivní jackpot a využít můžete také spiny zdarma, re-spiny a násobitele výher. Všechny tyto funkce mají společné jedno, slouží k maximalizaci všech vašich výher.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář