Monte Cristo automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Monte Cristo hrací automat bez registrace

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Monte Cristo Recenze online automatu

Hledáte výherní online automat se zajímavými prvky, které jen tak někde nenajde? Pak rozhodně musíte vyzkoušet hrací stroj Monte Cristo. Tento automat nemá žádné výherní linie či válce, ale je složený z několika bloků, které rozbíjí malá kulička, pomocí které můžete získávat své peníze zcela zdarma. Jedná se tak vlastně o takovou spíše hru s možností velkých výher než o výherní automat. Monte Cristo samozřejmě nabízí také bonusové symboly, pomocí kterých můžete své zajímavé peníze získávat. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

Cryptologic

Návratnost

95,37%

Volatilita

Nízká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

500

Podobné 5-válcové automaty

Bonusové symboly zdarma

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, dá-li se to tak říci, je klíč. Tento symbol dokáže hráčům darovat jednu hru zdarma, tedy takovou obdobu volného spinu. Druhým bonusovým symbolem je krabice, která vám těchto volných spinů daruje hned pět. Třetím bonusovým symbolem je bomba, která dokáže hráčům darovat velké peníze přímo na hrací účet. Podobně se chová také symbol diamantu, který daruje ještě více peněz, než kterýkoli jiný bonusový symbol. Posledním zajímavým symbolem je srdce, které prodlouží dráhu kuličky tak, abyste mohli získat ještě více peněz.

Neváhejte tedy nijak dlouho, založte si herní účet ještě dnes a vyzkoušejte si naprosto unikátní online výherní automat Monte Cristo ještě dnes a uvidíte, že nebudete litovat!

  • Velice zajímavý princip hry
  • Skvělé výhry zdarma
  • Mnoho bonusových symbolů

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář