Energy Stars automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Energy Stars Recenze online automatu

Chcete si pořádně užít meziplanetární prostor a cestování ve vesmíru? A chcete za to dostat i skvělé peněžní odměny? Pak si rozhodně musíte zahrát online výherní automat Energy Stars zdarma a přesvědčte se o tom, jak výjimečné může cestování vesmírem být. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi je produktem vývojářské společnosti BeeFee Gaming a nabídne vám herní platformu obsahující obrovské výhry až v hodnotě 25 000 mincí.

V tomto automatu nicméně nenarazíte na žádné spiny zdarma, ale své výhry můžete i tak vynásobit alespoň pomocí hazardní hry. Tím nejhodnotnějším symbolem je scatter symbol, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí úžasných 25 000 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Klasické téma s neobyčejnými bonusy

Pokud jste již některé výherní automaty vyzkoušeli, tak si určitě uvědomujete, které symboly se řadí mezi ty klasické herní symboly. Jedná se o ovoce, hvězdy a zvony. V hracím automatu Energy Stars musíte na válcích zobrazit minimálně tři stejné ovocné symboly, abyste si zajistili výhry.

Hvězda je wild symbolem a zvon je scatter symbolem. Oba dva tyto symboly se objevují jako stacked symboly a jedná se také o ty nejlépe hodnocené symboly. Za wild symbol můžete získat až 5 000 mincí a za scatter symbol dokonce až 25 000 mincí. Mimo zvonů a hvězd se na válcích tohoto automatu objevuje i ovoce, které vám také přinese velmi slušné peněžní výplaty. Wild symbol klasicky nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů.

Hazardní hra

Jedná se o funkci, ve které získáte dvojnásobek nebo nic. Tuto dodatečnou hru můžete spustit po získání jakékoli výhry a vaší odměnou bude její dvojnásobná hodnota. Úkol je jednoduchý, pouze je nutné uhodnout správnou barvu otáčené karty.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 20 výherními liniemi vás přenese hluboko do vesmíru, kde na vás čeká spousta šancí na získání neuvěřitelných peněžních výher až v hodnotě 25 000 mincí. Konkrétně k této hodnotě vás dovedou stacked scatter symboly.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář