Golden New World automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Golden New World Recenze online automatu

Chcete se podívat zpátky do časů, kdy existovali objevovatelé a mořeplavci, kteří prozkoumávali nová území a plavili se po celém světě jako Kryštof Kolumbus? Online výherní automat Golden New World vás přenese zpět do patnáctého století a budete v něm moci objevit spoustu pokladů.

Tento pětiválec20 výherními liniemi vám nabízí výhru v hodnotě až 12 500 mincí, kterou získáte zobrazení pěti symbolů objevovatele na jedné aktivní výherní linii a při hraní s maximální sázkou. Mimo toho můžete vyhrát také spoustu dalších cen pomocí wild symbolů, scatter symbolů, pyramidového bonusu a hazardní funkce. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Nízká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Cestujte napříč moři a objevujte nepoznané poklady

Tento výherní automat je o plavbách po mořích a oceánech a hledání zlatých pokladů. Symboly tohoto automatu jsou sladěny s tématem, a tak narazíte na všechny potřeby nutné k objevování nových území. Tyto potřeby vám pomohou dosáhnout na hodnotné peněžní výhry již při spojení dvou stejných symbolů.

Automat obsahuje wild symboly, scatter symboly a pyramidový bonusový symbol. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu pokladnice. Scatter symbol vám vyplatí samostatné výhry kdekoli z herní obrazovky. Za pět scatter symbolů můžete vyhrát až 5 000 mincí.

Pyramidová bonusová hra

Pokud se na dvou krajních válcích objeví symbol pyramidy, aktivuje se bonusová hra. Vaším úkolem bude vylézt na vrchol pyramidy v pěti kolech. V každém kole můžete vyhrát peněžní odměny, ale musíte vždy zvolit ty správné herní prvky.

Hazardní hra

Tato funkce vám může pomoci zdvojnásobit vaše výhry. Tuto mini hru aktivujete jednoduchým kliknutím na příslušné tlačítko. Vaším úkolem bude správně uhodnout barvu otočené karty a zdvojnásobit vaši aktuální výhru.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 20 výherními liniemi pro vás má spoustu příležitostí na prozkoumání starověkých pokladů. Využijte všechny hodnotné symboly a nezapomeňte také na wild symboly, scatter symboly a bonusovou hru, díky kterým se při hraní budete skvěle bavit.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář