Mamma Mia! automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Mamma Mia! Recenze online automatu

Online automat Mamma Mia! zdarma se odehrává v klasickém kuchyňském prostředí a jde o energickou hru, která se pyšní výjimečně reálným a vysoce kvalitním designem a grafickou stránkou. To vše ještě skvěle doplňuje živá doprovodná hudba. Tento hrací automat má 5 válců, 30 výherních linií a spoustu možností na získání výhry.

Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je společnost Betsoft a musíme uznat, že vytvořením tak fantastického automatu odvedla naprosto skvělou práci. Automat je natolik působivý, že i když hráči zrovna nevyhrávají, nemohou se od hraní odtrhnout. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Betsoft

Návratnost

94,64%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Téma

Téma tohoto automatu zdarma si zamilujete. Musíte zde asistovat šéfkuchaři při přípravě opravdových italských pokrmů. K dispozici budete mít čerstvé ingredience a ta nejlepší vybraná vína. Japonský šéfkuchař Salvatore, který se původně narodil v Itálii, vám čas od času pogratuluje k vašim drobným i vysokým výhrám, které tuto hru skvěle opepří. Abyste však byli v online výherním automatu Mamma Mia! úspěšní, musíte přesně vědět, co se po vás jako pomocníku šéfkuchaře chce.

Volné spiny

Na válcích hledejte tři a více symbolů pizzy. Ty vám spustí volné spiny, které se ale odehrávají na bonusových válcích, které obsahují pouze 7 symbolů ingrediencí na pizzu. Kdykoli se vám podaří vytvořit výherní kombinaci, šéfkuchař danou ingredienci přidá na vaši společnou pizzu. Po skončení volných spinů strčí šéfkuchař pizzu do pece a vy získáte svoji odměnu.

Bonusové hry

Získáte-li na jedné výherní linii pět symbolů salámu, můžete si domů odnést 1000 kreditů na každou vsazenou minci. Další skvělý bonus pak naleznete pod krytem na jídlo.  Když si vytočíte tři a více těchto symbolů, můžete si vybrat jeden z krytů a podívat se, jaká okamžitá odměna na vás pod ním čeká.

Poslední bonusovou hru spustíte po získání tří a více symbolů jídelního lístku, a to kdekoli na válcích. Tato bonusová hra se odehrává v samotné kuchyni, kde se šéfkuchař chystá připravit to nejlepší pro kritika jídla. Vaším úkolem bude pomoci šéfkuchaři vybrat pokrm, který bude kritik hodnotit. Čím vyšší bude vaše získané skóre, tím vyšší okamžitou odměnu získáte.

Speciální symboly a funkce

Tento výherní automat zdarma vám odhalí devět hlavních herních symbolů. Mezi ně patří pizza, vařící voda, sám šéfkuchař Salvatore, kritik jídla, nádobí, noviny, atd. Funkci uzamknutí wild symbolů byste měli používat s rozumem a také si hlídejte vaši sázku na jedno zatočení. Počet vsazených mincí na jednu linii se pohybuje od 1 do 150 mincí.

Výhody

  • Skvělá 3D grafika
  • Skvělé zvukové efekty
  • Zábavný zážitek

Nevýhody

  • Není zde progresivní jackpot

Další podobné výherní automaty

Stejně jako výherní automaty Star Bars a Superfruit 7 i tento automat naprosto překvapivě ovládl svět online hracích automatů. Hraní na tomto automatu se jednoduše nebudete moci nikdy nabažit, a to díky vzrušujícím funkcím a skvělým bonusovým hrám.

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář