Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Shaaark! Super Bet automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Shaaark! Super Bet Recenze online automatu

Konečně si můžete užít slunečnou pláž spolu s podvodními aktivitami. Stačí, když si zahrajete online výherní automat Shaaark! Super Bet zdarma. Tato hra pochází z dílny společnosti Microgaming a při jeho hraní vás těchto 5 barevných válců naprosto dostane. Nebojte se a sáhněte po vyšších šancích na výhru vsazením maximální možné částky na všech 25 výherních linií. Číst více

O automatu

Společnost Microgmanig je jeden z nejlepších vývojářů výherních automatů a není proto divu, že vždy pracují s tématy, které hráče online automatů přitahují. Tento automat zdarma si po jeho vydání ihned zajistil celosvětový úspěch. K tomu mu nejvíce napomohla jeho chytlavá grafika a skvělé bonusové funkce.

Tento hrací automat je situován do klasického přímořského prostředí s písečnou pláží a mořem. Hráči si tak mohou pláže užít opravdu do sytosti. Na druhou stranu je důležité dávat pozor na zdejší hladové žraloky, kteří udělají asi cokoli k chycení své kořisti. Okouzlující podívanou šnorchlujícím hráčům zajišťují různé symboly s plážovou tématikou.

Jak hrát

Hra začíná v okamžiku, kdy se vydáte na plaveckou výpravu směrem ke slunečnému přímořskému letovisku. Na vaší cestě se však musíte prodrat přes vyhřívající se tuleně, surfy a další symboly, abyste získali vaši odměnu. Mějte jen na vědomí, že sázky musíte nastavit podle vašich finančních možností. Jako wild symbol v tomto automatu vystupuje samotný žralok a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol scatter. Výherní kombinace utvořená pomocí žraloka vám přinese skvělé dvojnásobné výhry. Scatter symbol má podobu zlověstné žraločí hřbetní ploutve. Dalšími symboly, se kterými se v této hře setkáte, jsou tuleni, značka Pozor žralok, dáma plavající v moři a logo super bet.

Scatter symbol

Scatter symbolem je žraločí ploutev. Když se vám podaří získat všech pět symbolů ploutví, můžete se těšit na opravdu lukrativní odměny, které navíc znásobí vaše předchozí výhry. To ale není zdaleka všechno. Mimo tyto skvělé scatter výhry získáte navíc i volné spiny. Získáním tří a více scatter symbolů žraločí ploutve vám například zdvojnásobí vaše výhry.

Speciální funkce Super bet

Tento výherní automat zdarma obsahuje skvělou funkci Super bet. Při její aktivaci musíte hrát se všemi 25 výherními liniemi a pětkrát zvýšit vaši sázku. Během této funkce budou všechny vybrané symboly změněny na žraločí wild symboly a na vás při jejich zapojení do výherních linií čekají závratné částky.

Výhody

  • Automat obsahuje bonusovou hazardní funkci
  • V automatu můžete získat spiny zdarma

Nevýhody

  • Tento hrací automat neobsahuje progresivní jackpot

Celkové hodnocení

Mezi podobně zábavné výherní automaty, jako je automat Shaaark! Super Bet zdarma, patří také online automaty Secret Admirer a Ruby Avalon. Hrací automat Shaaark! Super Bet je vybaven funkcemi násobícími vaše výhry a má velmi chytlavý design. Neváhejte a zahrajte si tento automat hned teď!

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář