Thor´s Hammer automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Roztočte válce online casino automatu Thor´s Hammer zdarma

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Thor´s Hammer Recenze online automatu

Jste připraveni na pořádnou bouřku, kterou dokáže rozpoutat pouze Thor, bůh hromů? V online výherním automatu Thor’s Hammer si můžete na svoji vlastní kůži vyzkoušet moc a sílu Thorova kladiva, které vám pomůže dosáhnout na skvělé odměny. V tomto pětiválci s 20 nebo 40 výherními liniemi bude vaším úkolem spojit na válcích alespoň tři stejné symboly a obdržet za ně výhry. Očekávaná návratnost k hráčům činí 96,09 % a čeká na vás opravdu spousta překvapivých výher. Thor je tím symbolem, který vám vyplatí ty nejvyšší výhry tohoto automatu. Jejich výši ale můžete vylepšit vsazením maximální sázky. Nezapomeňte také využít dvě hazardní funkce a bonusové spiny zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

Bally Wulff

Návratnost

94,46%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.15

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Postavte se Thorovu kladivu

Jednotlivé symboly tohoto hracího automatu jsou inspirovány skandinávskou kulturou a mytologií. Vašeho oblíbeného Thora s jeho kladivem na válcích identifikujete ihned. Kladivo je scatter symbolem tohoto automatu a kámen s vytesaným jménem Thora bude mít funkci wild symbolu. Samotný Thor vám pak pomůže dosáhnout na tu nejhodnotnější výhru v hodnotě 3 000 mincí, kterou získáte za spojení pěti těchto symbolů na jedné výherní linii při hraní s maximální sázkou.

Mrazivé spiny zdarma

Mrazivými spiny jsou nazvány tři posloupné re-spiny, ve kterých budou symboly, které tuto funkci aktivovaly, zmrazeny na svém místě.

Spiny zdarma

Tři symboly kladiva zobrazené kdekoli na válcích aktivují 10 spinů zdarma. Wild symbol v této funkci funguje jako stacked symbol a počet spinů zdarma může být obnoven.

Karetní a žebříková hazardní hra

Tyto dvě hazardní hry jsou ve výherních automatech společnost Bally Wulff velmi běžné. Vyberte si, kterou z nich chcete hrát stisknutím na příslušné tlačítko a zdvojnásobte vaše výhry. Do hazardní hry můžete vložit jakoukoli vaši výhru nepřesahující 150 mincí.

Celkové hodnocení

Sledování boha hromů na vašem počítači je velmi vzrušující zážitek, zvláště když u toho můžete vyhrát peněžní odměny. Hodnota výher je slušná a může být vylepšena pomocí wild symbolů, scatter symbolů a hazardních her.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář