Mad Men and Nuclear War automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Mad Men and Nuclear War Recenze online automatu

Mad Men and Nuclear War je jedním z těch nejpodivnějších online výherních automatů, které byly na téma války vytvořeny. V automatu jsou přiblíženy všechny souvislosti spojené s následky nukleární války. Vaším cílem je zde ale vydělat peníze, a proto je pro vás skvělou zprávou, že tento automat obsahuje spoustu atraktivních peněžních výher. Tu nejvyšší výplatu získáte za spojení wild symbolů a jedná se o 25 000 mincí. Mimo výplat ze základní hry můžete také dosáhnout na další peněžní výhry při spinech zdarma nebo v rámci hazardní hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.2

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Připravte se na pořádné výhry

Téma tohoto hracího automatu vám přiblíží studenou válku, kterou vedlo USA se Sovětským svazem. Hlavním tématem automatu jsou následky fatální války mezi těmito supervelmocemi. Válce pokrývají symboly muže, ženy, láhve, sklenky a nukleárního mraku.

Za symboly muže a ženy získáte peněžní výhru v hodnotě 1 875 mincí při hře s maximální sázkou. Wild symboly vám přinesou mnohem vyšší výhru v hodnotě 25 000 mincí. Stačí na jedné aktivní výherní linii zobrazit pět těchto symbolů. Wild symboly navíc nahrazují všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a bonusových symbolů a tvoří tak více výherních kombinací. Scatter symbolem je kufřík, který pro vyplacený výher nepotřebuje žádnou aktivní výherní linii. Za pět scatter smybolů zobrazených kdekoli na herní obrazovce vyhrajete při maximální sázce 5 000 mincí.

Bonusová hra

Tento hrací automat obsahuje také bonusový symbol v podobě bunkru, který aktivuje spiny zdarma. Za tři nebo více bonusových symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivujete 10 spinů zdarma s násobitelem 2x. Spiny zdarma můžete aktivovat i opakovaně.

Hazardní hra

Jedná se o hazardní hru, ve které můžete vyhrát buďto dvojnásobek nebo nic. Tuto funkci aktivujete stisknutím tlačítka gamble a vaším úkolem je pouze uhodnout správnou barvu následující karty z balíčku. Při správném odhadu barvy bude vaše výhra zdvojnásobena, při nesprávném odhadu bude vaše výhra ztracena.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s válečným tématem má pro vás posutu překvapení. Wild symbol nabízí peněžní výhry v hodnotě až 25 000 mincí, ale vysoké částky získáte i díky spinům zdarma, násobitelům a hazardní hře.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář