Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Dirty Martini automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Dirty Martini Recenze online automatu

Chtěli byste si vyzkoušet nápoj, který je znám jako nejoblíbenější nápoj Jamese Bonda? Zahrajte si online výherní automat Dirty Martiny a můžete si vybrat z celé nabídky různých exotických koktejlů. Tento casino automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi a nabídne vám možnost získat progresivní jackpot, který nemusíte aktivovat žádnou speciální kombinací symbolů.

Tento hrací automat může pro hráče a milovníky alkoholických nápojů znamenat opravdu hodně. Na válcích na vás čekají symboly vyobrazující výborné drinky a každý z nich vám vyplatí atraktivní peněžní částku. Chybět nebudou ani spiny zdarma a násobitelé výher. Číst více

Zažeňte vaši chuť na kvalitní drinky a vyhrajte při tom skvělou hotovost

I alkoholické nápoje vám mohou přinést spoustu atraktivních výher. Pokud ale toužíte po té nejvyšší odměně, tak se soustřeďte na wild symbol tohoto automatu, který vám vyplatí tu nejvyšší odměnu v hodnotě 10 000 mincí. Wild symbol má podobu shakeru a mimo jiné také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu. Ten zase aktivuje bonusovou hru se spiny zdarma. Pokud v rámci výherní kombinace použijete jeden nebo dva wild symboly, tak bude vaše výhra zdvojnásobena. Stejně tak i scatter symboly vám vyplatí násobky vaší celkové sázky.

Bonusová hra se spiny zdarma

Scatter symbol v podobě mince aktivuje bonusovou hru se spiny zdarma. V rámci tohoto bonusu můžete vyhrát až 15 spinů zdarma. Spiny zdarma aktivujete zobrazením tří nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích a při spinech zdarma budou vaše výhry vynásobeny třikrát. Během spinů zdarma můžete jejich počet obnovit.

Celkové hodnocení

Online výherní automat Dirty Martiny se týká exotických alkoholických nápojů a nabízí spoustu hodnotných peněžních výher. Tou nejvyšší výplatou je 10 000 mincí.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář