Megadeth automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
zdarma automat online Megadeth

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Megadeth Recenze online automatu

Pokud se řadíme mezi ostré rockery, pak vás určitě nemůže minout online výherní automat Megadeath, který je určený právě pro tvrdé rockery! Obrovské peníze a skvělá grafika zajistí, že si automat zamilujete prakticky ihned. Vše se roztáčí na pěti válcích, které obsahují 40 výherních linií, na kterých probíhá vyhodnocování vaší výhry zleva doprava. A věřte, že výhry jsou skutečně neobyčejné! Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

Leander Games

Návratnost

95,11%

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

40

Maximální sázka

8000

Podobné 5-válcové automaty

Symboly navíc

Bonusové symboly vám napomohou získat další skvělé peníze zdarma a ihned. Prvním bonusovým symbolem je MEGADEATH. Ten vám na herní účet připíše až 500 kreditů zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který nahrazuje symboly v nevýherních kombinacích tak, aby mohla vzniknout nová, již výherní kombinace, ze které plynou další obří výhry. Posledním bonusovým symbolem je potom BONUS, který vám daruje bonusové peníze na herní účet.

Nečekejte již vůbec na nic, úžasná grafika a skvělé výhry vás přesvědčí sami. Bonusové symboly jsou na vysoké úrovni, takže budete překvapeni, jak peníze na účet přibývají. Založte si proto herní účet ještě dnes a uvidíte, že si Megadeath ihned oblíbíte.

  • Velké výhry
  • Úžasná grafika
  • Autoplay

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář