Hunter’s Dice automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Zahrajte si casino automat Hunter´s Dice online

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Hunter’s Dice Recenze online automatu

Vývojářská společnost má na kontě již několik online automatů s tématem hracích kostek, ale nyní na tento seznam přidala online výherní automat Hunter’s Dice zdarma, který je přímo naditý speciálními funkcemi, a i když na jednotlivých kostkách narazíte na čínské symboly, tak se můžete těšit i na americkou divokou přírodu. Jistě využijete i spoustu vzrušujících speciálních funkcí, jako jsou například wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a násobitelé, díky kterým dosáhnete na atraktivní peněžní odměny. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Podobné 5-válcové automaty

Zkroťte tento výherní automat plný divokých zvířat

Tento hrací automat je naplněn symboly kostek, které mají různou hodnotu a zobrazují odlišné čínské znaky. Na jejich pozadí ale narazíte na obrázky spojené s americkou divokou přírodou, jako jsou například divoká zvířata, lovci a lovecké chaty.

Mezi ty nejběžnější symboly patří orel, bizon, vlk a lovec. Symbol zapáleného ohně je wild symbolem a symbol lovecké chaty je scatter symbolem, který aktivuje spiny zdarma s násobitelem výher.

Funkce a výplaty

Výhry v tomto herním automatu získáte za spojení už dvou nebo více symbolů. Všechny výherní kombinace se počítají ve směru zleva doprava, mimo výherní kombinace ze scatter symbolů, která vám přinese výhry odkudkoli na válcích. Také platí, že všechny wild symboly zobrazené na výherní linii vynásobí vaši výhru 2x. Tu nejvyšší výhru v hodnotě 2 000 mincí získáte za spojení pěti symbolů lovce při hraní s maximální sázkou.

Lepivé spiny zdarma

Scater symbol se v tomto online automatu zobrazuje na prostředních třech válcích. Za tři symboly zobrazené jednotlivě na všech těchto válcích vyhrajete lepivé spiny zdarma. Celkem vyhrajete 10 spinů zdarma. Po zahájení spinů zdarma budou vždy stejné symboly z výherní kombinace přilepeny na svojí pozici a ostatní nevýherní symboly budou znovu roztočeny tak, abyste mohli získat více symbolů hodících se do vaší výherní kombinace.

Symboly budou na svém místě drženy do té doby, dokud se na válcích neobjeví žádné další shodné symboly. Poté začne další spin zdarma. Během funkce spinů zdarma můžete dosáhnout na 10 dodatečných spinů zdarma.

Celkové hodnocení

Tento tematický online výherní automat má něco, co vás na konci vašeho perného dne rozhodně potěší. Soustřeďte se na lepivé spiny zdarma, které jsou tou nejlukrativnější bonusovou funkcí tohoto automatu.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář