Omlouváme se, momentálně je tato hra nedostupná, na opravě usilovně pracujeme.
Mezitím si můžete vybrat z tísiců funkčních her.

Electric Burst automat zdarma

bonus up to Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Electric Burst Recenze online automatu

Zajímáte se o drahé kameny? Tak jste na tom správném místě, protože tento výherní automat zdarma vám umožní alespoň virtuálně si užít ty nejluxusnější drahé kameny, včetně toho vůbec největšího. Automat pochází z dílny vývojářské společnosti Merkur Gaming a obsahuje celkem 5 válců a 10 výherních linií. Nechte si pomoci expandujícími wild symboly a budete moci získat až 10 000 mincí. Vsadit je možné od 0,05 do 10,00 mincí na každé zatočení a nemusíte tak pro hraní tohoto hracího automatu počítat s velkým jměním. Na druhou stanu ale nečekejte ani spiny zdarma, ale vždy můžete dosáhnout na mnohem vyšší výhry pomocí hazardní hry. Očekávaná dlouhodobá návratnost k hráčům činí 96,00 %. Číst více

Vsaďte si maximum a počkejte si na cenný diamant

Hlavním tématem tohoto výherního automatu jsou drahé kameny, které vám nabídnou různě vysoké výplaty. Tím nejhodnotnějším hracím symbolem ale není žádný drahý kámen, ale expandující wild symbol, který může pokrýt naprosto celou herní obrazovku. Tento symbol vám při hraní s maximální sázkou vyplatí tu nejvyšší možnou výhru v hodnotě 10 000 mincí. Wild symbol také nahrazuje všechny ostatní herní symboly na stejné výherní linii.

Co se týče ostatních herních symbolů, tak za symbol královského diamantu získáte 500 mincí, modré, červené, zelené a oranžové diamanty vám pak vyplatí 150 nebo 100 mincí. Všechny výhry jsou platné při hraní s maximální sázkou.

Hazardní hra

K dispozici budete mít hned dvě hazardní hry. Jednou je klasická karetní hra a druhou hazardní hrou je hra s žebříkem. V karetní hazardní hře budete moci vaši výhru zdvojnásobit. K tomu stačí uhodnout správnou barvu otáčené karty. V žebříkové hazardní hře se budete pohybovat po žebříku směrem k vyšším nebo nižším výhrám. V obou hrách můžete vyhrát maximálně 140 mincí.

Celkové hodnocení

Online casino automat Electric Burst neobsahuje žádné složité funkce, pravidla ani ovládací prvky. Jedná se tak o vaši nejjednodušší cestu k úžasným peněžním výhrám.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář