Genie´s Fortune automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Genie´s Fortune Recenze online automatu

Chtěli byste si zahrát online automat, který by vás přenesl do kouzelného prostředí Blízkého východu? V tom případě je automat Genie’s Fortune zdarma pro vás tou nejlepší volbou. Budete mít nespočet možností získat obstojné výplaty a vyhrát spoustu mincí. To vše díky 30 výherním liniím. Konkrétně tento výherní online automat je zaměřen pouze na výhry, takže se připravte na velmi štědré spiny zdarma a další kouzelné bonusy. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Betsoft

Návratnost

95,53%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

300

Podobné 5-válcové automaty

O autorovi

Tvůrcem tohoto fascinujícího online automatu je společnost Betsoft. S postupem času tento vývojář získává stále více popularity mezi nadšenci pro výherní automaty a v současné době hrají na jeho automatech téměř všichni jejich milovníci.

Téma

Tento automat na téma Aladina má v sobě ukrytou kouzelnou lampu s džinem. Navíc vás naprosto uchvátí nápaditými animacemi, živou grafickou stránkou a perfektně doladěným pozadím. Všechny použité symboly ladí s tématem, znázorňují tak arabský životní styl. Truhlice s pokladem, oranžový diamant, mísa s ovocem a opice, to jsou pouze některé z použitých symbolů, se kterými se na válcích tohoto automatu velmi často setkáte. Těmi nejcennějšími symboly jsou však kouzelná lampa, opice, velbloud, létající koberec, hromada zlata a arabská princezna.

Automat Genie´s Fortune online zdarma je zasazen na pozadí luxusního pouštního stanu a z toho můžete snadno vyvodit, že tento online automat zdarma zpracovává arabskou tématiku Blízkého východu. Všechny symboly spojuje téma, které se točí kolem Aladina a vyzařují bohatství, majestátnost a moc. Symbol opice má ve východní kultuře velký význam. Proto jsou tímto symbolem pokryty i všechny válce této hry.

Jak hrát

Wild symbolem v tomto automatu je kouzelný létající koberec. Mimo klasické nahrazení ostatních symbolů má i spoustu dalších funkcí. Když se tento létající koberec objeví na prvním válci, okamžitě změní všechny další symboly ve svém řádku v bonusové mince. Tato funkce bohužel nefunguje během spinů zdarma. Vaše sázky se v tomto herním automatu mohou pohybovat od 1 do 10 mincí na každou ze 30 výherních linií.

Spiny zdarma

Získáním tří a více scatter symbolů truhlic s pokladem spustíte bonusové spiny zdarma. Za tři scatter symboly získáte 5 spinů, 4 scatter symboly spustí 10 spinů a 5 scatter symbolů spustí 20 spinů zdarma. Když budete mít štěstí, tak na vás mohou čekat ještě dodatečné volné spiny.

Protože opice mají v arabsky laděných hracích automatech důležitou roli, když získáte symbol opice na prostřední pozici prostředního válce, spustíte tím další z bonusů, který se jmenuje Click Me Crazy.

Bonusová funkce Click Me Crazy

Jakmile se symbol opice zobrazí na předem zmíněném poli hracího automatu, spustí se bonusová funkce Click Me Crazy. Vy na nic nečekejte a klikejte na pole zobrazené pod, nad a po stranách této opice. Opice na každý z vámi vybraných symbolů skočí a odkryje hodnoty vašich okamžitých výher.

Bonusová hra

3 a více symbolů kouzelné lampy zobrazené na aktivní výherní linii aktivují bonusovou hru automatu Genie´s Fortune zdarma. Právě jste našli džinovu kouzelnou lampu. Neváhejte a jedním kliknutím ji přetřete, abyste vzbudili džina z jeho dlouhého spánku. Po jeho přivolání se džin objeví obklopen kouzelným dýmem a nabídne vám splnění až 6 přání. Na výběr budete mít bohatství, slávu, nekonečnou lásku, cestování, moudrost a dlouhý život. Vyberte si vaše přání a tím odhalíte vaše okamžité odměny.

Celkové hodnocení

Společnost Betsoft je známá pro vynikající kvalitu svých online automatů nadupaných nejnovějšími technologickými vymoženostmi a dech beroucí grafikou. Abyste zažili opravdu jedinečný herní zážitek, musíte alespoň jednou tento typ online automatů zdarma vyzkoušet.

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář