Dice Party automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Obrázek z casino automatu Dice Party

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné
 

Dice Party Recenze online automatu

Pomysleli jste už někdy na to, že by se centrem atrakce některé oslavy mohla stát kostka? Vývojářská společnost eGaming to dokázala v rámci online výherního automatu Dice Party zdarma. Tento výherní automat nese orientální tématiku, ale pokud vás zajímají spíše jeho speciální funkce a výplaty, tak vás čeká obrovské překvapení.

Tento pětiválec se 40 výherními liniemi nabízí wild symboly, scatter symboly, záhadnou bonusovou hru a spiny zdarma. To je dostatečné množství speciálních funkcí k tomu, aby přilákali vaši pozornost. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Volatilita

Nízká - Střední

Podobné 5-válcové automaty

Téma a symboly

Protože se jedná o hrací automat s tématem inspirovaným čínskou kulturou, narazíte v něm také na čínsky laděné symboly. Jednotlivé symboly jsou pestrobarevné a jsou umístěny na pozadí v tmavě červené barvě, která ve hráčích bude evokovat prostředí nějaké oslavy.

Mezi ty nejběžnější symboly patří různobarevné kostky. Narazíte například na šest klasických kostek s čísly od 1 do 6. Mezi klíčové symboly ale patří kostka se zvonem, kostka se žlutou šťastnou sedmičkou, kostka s červenou šťastnou sedmičkou, wild kostka, scatter kostka a kostka s hvězdou.

Funkce a výplaty

Většina symbolů vám vyplatí nádherné výhry, ale pokud chcete získat naprosté maximum, musíte se zaměřit na wild symboly. 5 wild symbolů zobrazených na jedné výherní linii při hře s maximální sázkou aktivuje tu nejvyšší výhru v hodnotě 50 000 mincí.

Wild kostka

Červená kostka s čínským znakem je wild symbolem. Tento symbol může nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, nebo může tvořit vlastní výherní kombinace.

Spiny zdarma

Scatter symbol aktivuje hlavní funkci tohoto automatu. Zobrazte kdekoli na válcích tři nebo více blankytně modrých kostek a vyhrajete až 30 spinů zdarma. Více spinů zdarma můžete vyhrát i během této bonusové funkce. Vaše výhry ze spinů zdarma se sčítají zvlášť, ale po ukončení této funkce budou automaticky připsány na váš herní účet.

Symbol se záhadnou výhrou

Tři nebo více symbolů kostky s hvězdou zobrazené kdekoli na výherní linii aktivují funkci, ve které budete moci vyhrát náhodnou peněžní odměnu. Hodnota této peněžní částky se ale odvíjí od minimální a maximální hodnoty možné výhry s aktuální sázkou.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář