Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Under the Rainbow automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Under the Rainbow Recenze online automatu

Vývojářská společnost vytvořila nádherný výherní automat, který vás dokáže virtuálně přenést do světa malinkatých a zábavných zelených trpaslíků. Tento pětiválec s 10 výherními liniemi se nechal inspirovat irským folklorem a pověstmi. Očekávaná návratnost k hráčům činí 96,01 % a vaše sázky je možné nastavit v rozmezí od 0,01 do 20 mincí. V tomto hracím automatu nechybí ani oblíbené speciální funkce včetně wild symbolů, scatter symbolů, spinů zdarma a dvou napínavých hazardních her. Číst více

Zajímavé téma s irským folklorem

Válce tohoto herního automatu jsou naplněny zábavnými malými postavami, které vychází z irských pověstí. Každý z těchto symbolů má ale jinou hodnotu. Symbol zobrazující zeleného skřítka zastupuje roli wild symbolu a jedná se zároveň o ten nejhodnotnější symbol této automatové hry. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii vyhrajete při hře s maximální sázkou rovných 4 000 mincí. Wild symbol mimo jiné nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbol má podobu loga automatu a je vaším klíčem ke spinům zdarma.

Spiny zdarma

Scatter symboly aktivují 10 spinů zdarma. Během této bonusové funkce se na válcích může objevit také wild symbol a počet spinů zdarma můžete při získání dalších scatter symbolů obnovit.

Zažijte vyšší napětí při hraní bonusové hazardní hry

Tvůrce tohoto výherního automatu do něj zahrnul hned dvě vzrušující hazardní hry. První z nich je karetní hazardní hra a druhou je žebříková hazardní hra. Obě dvě hazardní hry jsou zde proto, aby vám pomohly dosáhnout na vyšší výhry. Karetní hazardní hra vám vyplatí dvojnásobek vaší výhry za správné vybrání jedné ze dvou karet. V žebříkové hazardní hře se musíte snažit dostat na tu nejvyšší žebřinu.

Celkové hodnocení

Under the Rainbow je online casino automat s irsky laděným tématem, který vám přináší většinu z těch nejoblíbenějších funkcí včetně spinů zdarma a hazardních her. Díky symbolům s vysokou hodnotou je zde šancí na získání hodnotných výher požehnaně.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář