50 Dragons automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

50 Dragons Recenze online automatu

Umění čínských bojových sportů je nekonečné, stejně jako čínské tradice. Neváhejte tedy a vyzkoušejte si úžasný výherní automat 50 Dargon, který vám nabídne právě automat prošpikovaný tradicemi i tradičním uměním Číny. Celkově automat hráčům nabídne pět válců, na kterých můžeme napočítat padesát výherních linií, pomocí kterých můžete získávat své peníze zleva doprava. Pokud budete mít štěstí, můžete získat také bonusové symboly, pomocí kterých můžete získávat další skvělé výhry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

50 výherních linií

Výrobci automatů

Aristocrat

Návratnost

94,13%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

2.5

Podobné 5-válcové automaty

Bonusové symboly

Pojďme si tedy představit první bonusové symboly, které 50 Dragon obsahuje. Je jím PERLA, pomocí které můžete i z nepovedených kombinací dostat kombinaci výherní, a to jednoduchým vyměněním nehodících se symbolů. Druhým bonusovým symbolem je KLOBOUK, který vám zase přidá několik volných spinů zcela zdarma. Pokud budete mít dostatek štěstí, velké výhryna sebe nenechají skutečně dlouho čekat!

Neváhejte proto již ani minutu a založte si hrací účet přímo u 50 Dragon! Tento skvělý automat se vám skutečně bohatě odvděčí!

  • Velké bonusy
  • Skvělá grafika
  • Množství výher

Podobné automaty s 50 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář