Aloha Party automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Aloha Party Recenze online automatu

Přejete si mít více volného času? Vývojářská společnost EGT má pro vás naprosto skvělé řešení. Online výherní automat Aloha Party vás vezme sice jen na virtuální cestu na tyto nádherné tropické ostrovy, ale zato vám nabídne spoustu šancí na získání peněz. Casino automat obsahuje celkem 5 válců a 1024 výherních linií. A to znamená neuvěřitelně mnoho možností na získání výher. Navíc budete mít k dispozici wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma, násobitele, hazardní hru a jackpoty. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

1024 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Návratnost

94,79%

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

1

Maximální sázka

800

Podobné 5-válcové automaty

Úchvatné plážové herní prostředí

Téma tohoto hracího automatu je protkané plážovou, dovolenkovou a pohodovou atmosférou. Toto mírumilovné místo s bílým plážovým pískem a azurově modrým mořem vám přinese spoustu potěšení.

Mezi klíčové symboly narazíte na spoustu tropických koktejlů, místních mužů, žen a dva nádherné druhy květin. Symbol surfaře je wild symbolem a symbol bubnů je scatter symbolem.

Spousta lukrativních funkcí a výplat

Výhry v tomto herním automatu získáte za tvoření výherních kombinací ve směru zleva doprava. Scatter výhry budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky a následně přičteny k celkové výhře. Funkce Reels Ways Pay Bet, která byla vynásobena násobitelem sázek, je rovna celkové sázce. Šedé místa místo symbolů se do funkce Reels Ways Pay Play nezapočítávají.

Wild symbol se objevuje pouze na druhém a čtvrtém válci a nahradit může všechny ostatní herní symboly k vytvoření více výherních kombinací. Scatter symbol je tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí až 40 000 mincí.

Spiny zdarma

3 nebo více scatter symbolů zobrazených na válcích směrem zleva doprava aktivují 12 spinů zdarma. Když se během spinů zdarma zobrazí na druhém nebo čtvrtém válci wild symbol, bude vaše výhra vynásobena postupně 3x nebo 5x. Během funkce spinů zdarma můžete aktivovat spiny zdarma opětovně.

Jackpot

Jackpot má v tomto hracím automatu celkem 4 úrovně a vyhrát můžete kteroukoli z nich v rámci záhadného bonusu. Ten je aktivován náhodně po jakémkoli kole s výhrou. Během této funkce budete mít na výběr z 12 karet. Otočte tři stejné karty a ty určí, jaký ze čtyř jackpotů vyhrajete. Tato funkce je skvělým důvodem pro hraní tohoto výherního automatu.

Hazardní hra

Pro spuštění hazardní hry musíte kliknout na tlačítko Gamble. Vaším úkolem bude zvolit jednu ze dvou karet, červenou nebo černou. Správná volba hodnotu vaší výhry zdvojnásobí. Při nesprávném odhadu o vaši výhru přijdete.

Celkové hodnocení

Online výherní automat Aloha Party se vyznačuje pohodovým přírodním tématem a neuvěřitelnými výplatami. Zamilujete si ho hlavně pro jednoduché ovládání a vzrušující funkce.

Podobné automaty s 1024 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář