Miss Red automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Herní casino automat Miss Red bez registrace

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné
 

Miss Red Recenze online automatu

Kdo by neznal pohádku o Červené karkulce. My vám ale přinášíme poněkud hororovější pojetí této pohádky, díky které ale máte nyní možnost získat skvělé peníze, a to díky online výhernímu automatu Miss Red! Tento skvělý stroj nabízí hráčům pět válců, na nichž můžeme napočítat celkem 1 024 výherních linií, což je vskutku úctyhodný počet. Celý tento stroj vyhodnocuje výhry zleva doprava a k jejich zisku potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud budete mít dostatek štěstí, a získáte také bonusové symboly, vaše výhry mohou vyrůst do opravdu úžasných výšin. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

1024 výherních linií

Návratnost

95,54%

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

45

Maximální sázka

2250

Podobné 5-válcové automaty

Online výherní automat s velkými bonusy

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Miss Red nabídne je vlk. Pokud se jakýkoliv symbol vyskytne na stejném řádku mezi dvěma vlky, mění se také v symbol vlka. Stejně jako vlk se chová i symbol Karkulky. Dalším bonusovým symbolem je dům babičky, který vám daruje několik volných spinů zcela zdarma podle toho, který košík si vyberete ve „Granny´s Free Spins“ minihře. Pomocí nich můžete získávat úžasné výhry zdarma, a bez větších sázek.

Neváhejte proto ani vteřinu, založte si herní účet a vyzkoušejte si jedinečný online výherní automat Miss Red ještě dnes a uvidíte, jak úžasné peníze můžete získat!

  • Zajímavá grafika
  • Úžasné výhry
  • Skvělé bonusy

Podobné automaty s 1024 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář