Tahiti Feeling automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Casino automat Tahiti Feeling online

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Tahiti Feeling Recenze online automatu

Užijte si krásu Tichého oceánu a návštěvy nádherného ostrova Tahiti, který je šperkem této oblasti. Tento výherní automat vytvořila vývojářská společnost Merkur jako pětiválec s 20 výherními liniemi, které jsou plné úžasných peněžních výher. Hlavní výhra dosahuje až jednoho milionu mincí. Vsadit si můžete jakoukoli částku od 0,01 do 100 mincí a očekávaná návratnost k hráčům je 96,00 %. Automat obsahuje spiny zdarma a násobitele, které celé hře i vašim výhrám dodají na zajímavosti. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Merkur

Návratnost

96,13%

Volatilita

Střední - Vysoká

Podobné 5-válcové automaty

Navštivte Tahiti a vyhrajte jeden milion

Většina z nabízených symbolů má velmi vysokou hodnotu, ale tím naprosto nejlepším symbolem je scatter symbol. Ten má podobu nádherné dívky a vyplatí vám opravdu masivní výhru v hodnotě jednoho milionu. Musíte ale hrát s maximální sázkou. Logo automatu je wild symbolem, který vám vyplatí druhou nejvyšší výhru v hodnotě 500 000 mincí. Scatter symbol mimo jiné aktivuje spiny zdarma s funkcí násobitele výher.

Spiny zdarma a násobitelé

3 nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivuje 15 spinů zdarma s násobitelem 2x. Během této funkce můžete dalšími scatter symboly aktivovat extra spiny zdarma a při tom i zvýšit hodnotu násobitele o jedno číslo.

Karetní a žebříková hazardní hra

Jedná se o další způsob, jak vaše výhry zvýšit. Tyto dvě interaktivní hazardní hry vám pomohou hodnotu vaší výhry zdvojnásobit. V karetní hazardní hře musíte uhodnout správnou barvu otáčené karty. Vyhrát můžete dvojnásobek. V žebříkové hazardní hře se můžete pohybovat nahoru nebo dolů po jednotlivých žebřinách a podle toho získat i odpovídající výhry.

Celkové hodnocení

Hrací automat Tahiti Feeling je slušnou automatovou hrou, která nabízí vzrušující funkce, spiny zdarma, násobitele a vysoké scatter a wild výhry. Masivní nejvyšší výhra 1 milionu mincí rozhodně přiláká vaši pozornost.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář