Omlouváme se, momentálně je tato hra nedostupná, na opravě usilovně pracujeme.
Mezitím si můžete vybrat z tísiců funkčních her.

Tahiti Feeling automat zdarma

bonus up to Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Tahiti Feeling Recenze online automatu

Užijte si krásu Tichého oceánu a návštěvy nádherného ostrova Tahiti, který je šperkem této oblasti. Tento výherní automat vytvořila vývojářská společnost Merkur jako pětiválec s 20 výherními liniemi, které jsou plné úžasných peněžních výher. Hlavní výhra dosahuje až jednoho milionu mincí. Vsadit si můžete jakoukoli částku od 0,01 do 100 mincí a očekávaná návratnost k hráčům je 96,00 %. Automat obsahuje spiny zdarma a násobitele, které celé hře i vašim výhrám dodají na zajímavosti. Číst více

Navštivte Tahiti a vyhrajte jeden milion

Většina z nabízených symbolů má velmi vysokou hodnotu, ale tím naprosto nejlepším symbolem je scatter symbol. Ten má podobu nádherné dívky a vyplatí vám opravdu masivní výhru v hodnotě jednoho milionu. Musíte ale hrát s maximální sázkou. Logo automatu je wild symbolem, který vám vyplatí druhou nejvyšší výhru v hodnotě 500 000 mincí. Scatter symbol mimo jiné aktivuje spiny zdarma s funkcí násobitele výher.

Spiny zdarma a násobitelé

3 nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivuje 15 spinů zdarma s násobitelem 2x. Během této funkce můžete dalšími scatter symboly aktivovat extra spiny zdarma a při tom i zvýšit hodnotu násobitele o jedno číslo.

Karetní a žebříková hazardní hra

Jedná se o další způsob, jak vaše výhry zvýšit. Tyto dvě interaktivní hazardní hry vám pomohou hodnotu vaší výhry zdvojnásobit. V karetní hazardní hře musíte uhodnout správnou barvu otáčené karty. Vyhrát můžete dvojnásobek. V žebříkové hazardní hře se můžete pohybovat nahoru nebo dolů po jednotlivých žebřinách a podle toho získat i odpovídající výhry.

Celkové hodnocení

Hrací automat Tahiti Feeling je slušnou automatovou hrou, která nabízí vzrušující funkce, spiny zdarma, násobitele a vysoké scatter a wild výhry. Masivní nejvyšší výhra 1 milionu mincí rozhodně přiláká vaši pozornost.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář