Outta Space automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Casino hra Outta Space zdarma

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Outta Space Recenze online automatu

Pokud se vám zdá o vzdálených planetách, pak vyzkoušejte online výherní automat Outta Space od firmy Cryptologic. Tento skvělý stroj nabízí hráčům hned pět válců, na kterých můžeme napočítat 25 výherních linií zcela zdarma. Tento skvělý stroj navíc nabízí hráčům také bonusové symboly, pomocí kterých můžeme získávat skvělé peníze zcela zdarma snadno a rychle. Všechny výhry jsou pak vyhodnocovány zleva doprava. Neváhejte tedy déle, a pojďte na malou exkurzi. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Cryptologic

Podobné 5-válcové automaty

Skvělé bonusové symboly a zajímavý hrací automat online

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Outta Space nabídne, je substitute. Tento skvělý symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol, aby vznikla nová bonusová kombinace zdarma. Navíc vám tento symbol daruje také 6 000 kreditů, které vám na hrací účet přistanou. Druhým bonusovým symbolem je planeta, která vám daruje několik volných spinů zcela zdarma snadno a rychle. Díky tomu můžete svůj herní účet naplnit až po okraj.

Neváhejte ani vteřinku, založte si hrací účet a vyhrávejte úžasné peníze zdarma snadno a rychle ještě dnes, a uvidíte, jak skvělé peníze můžete vyhrávat!

  • Úžasná grafika
  • Skvělé bonusy
  • Velké výhry

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář