Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Monty Python´s Spamalot automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Monty Python´s Spamalot Recenze online automatu

Velice zajímavý a povedený hrací automat vám nabízí Monty Python´s Spamalot. Tento skvělý stroj je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat dohromady dvacet výherních linií, pomocí kterých můžete získávat skvělé peníze zdarma. K tomu vám napomůže také několik bonusových symbolů, které MontyPython´sSpamalot nabídne. Číst více

Skvělé symboly a hrací automat zdarma

Velice zajímavým symbolem je GRÁL. Tento symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, díky které získáte další skvělé peníze zdarma na hrací účet. Navíc vám daruje okamžitý bonus 5 000 kreditů. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER, který vám pro změnu daruje několik volných spinů zdarma, abyste mohli získávat další peníze na hrací účet zdarma. Posledním bonusovým symbolem je BONUS, který vám umožní vstup do miniher, pomocí kterých můžete získávat další skvělé peníze zdarma.

Minihra za velké peníze

Minihry Monty Python´s Spamalot jsou založeny na výběru různých věcí, pod kterými se skrývají zajímavé výhry, a to až v řádech několika tisíc.

Neváhejte ani vteřinu, založte si hrací účet a vyzkoušejte si Monty Python´s Spamalot ještě dnes, a uvidíte, že můžete vyhrávat skvělé peníze zcela zdarma!

  • Zajímavá grafika
  • Skvělé symboly
  • Až 5 000 kreditů
  • Playtech

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář