Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Cherries Gone Wild automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Cherries Gone Wild Recenze online automatu

Líbí se vám výherní automaty s povedenou grafikou a velice zajímavými výhrami, které na vás čekají? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Cherries Gone Wild, který vám nabídne skutečně mnohé. Celý stroj je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat celkem třicet výherních linií zdarma. Automat všechny výhry vyhodnocuje zleva doprava, a k zisku takové výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se to povede, máte o zajímavé peníze postaráno! Číst více

Online výherní automat s velkými bonusy navíc

Prvním zajímavým symbolem je logo automatu. Tento symbol daruje hráčům okamžitý bonus v podobě 500 kreditů na hrací účet. Bonusovým symbolem číslo jedna je Free Spins, který vám daruje 10 volných spinů, díky kterým můžete získávat skvělé peníze, a přitom nevsadit ani korunu. Druhým z bonusových symbolů jsou třešně (wild), které dokáží nahradit jakýkoli jiný symbol kromě scatteru (Free Spins) tak, aby mohla vzniknout nová bonusová kombinace, pomocí které máte šanci získávat úžasné výhry zcela zdarma!

Neváhejte proto ani minutu, založte si herní účet ještě dnes a vyzkoušejte si Cherries Gone Wild nyní, a určitě nebudete litovat ani chviličku!

  • Zajímavé peníze
  • Skvělé bonusy
  • Povedená grafika

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář