Bush Telegraph automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Online hrací automat Bush Telegraph bez registrace

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Bush Telegraph Recenze online automatu

Výherní automat Bush Telegraph zdarma od společnosti Microgaming je milý a podivně přitažlivý online automat. Jeho 5 válců a 15 výherních linií přímo vyzařují mírumilovnou náladu, která vás naprosto dostane. Číst více

Tomáš Poner Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

15 výherních linií

Výrobci automatů

Microgaming

Návratnost

95,84%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

375

Podobné 5-válcové automaty

O automatu

Když se společnost Microgaming v červenci roku 2014 rozhodla vydat tento výherní automat pro mobilní platformy, zvedlo to vlnu údivu. A není se čemu divit, vždyť původní online verze tohoto automatu vydaná v roce 2005 nenabyla nikdy na přílišné popularitě. Nicméně rozhodnutí společnosti Microgaming se ukázalo jako správné a tento automat zdarma získal mezi online hráči výherních automatů oblibu a jeho speciální bonusy a další funkce se na mobilní telefony se softwarem Android i iOS náramně hodí.

Téma

Tento automat má několik lákavých symbolů, které naprosto dokonale doplňují jeho zábavné téma. Bush Telegraph je vlastně systém komunikace, který používali domorodci k dorozumívání se v džungli a v tomto online automatu je téma skvěle zpracováno. Takže se nedivte, uvidíte-li tukany, prasata bradavičnatá a komby ušaté bubnovat na bongo své telegramy.

Jak hrát

Nejdříve se rozmyslete nad vaší sázkou a pak zatočte válci. Vaším cílem by mělo být získání pěti wild symbolů na jedné aktivní linii, což vám přinese tu nejvyšší výhru 7500 kreditů. Tento symbol také nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol bonga a scatter symbol lusku se semínky. Automat Bush Telegraph bohužel nepatří mezi hrací automaty s progresivním jackpotem.

Bonusová kola a speciální funkce

Tento výherní automat vám za tři, čtyři nebo pět scatter symbolů spustí 10 spinů zdarma. Během bonusové hry budou všechny vaše výhry vynásobeny, a to hned třikrát. Další bonusovou hrou je Bongo bonus, který spustíte minimálně třemi symboly bonga na jedné aktivní linii. V této bonusové hře se dostanete na zvláštní obrazovku s 12 bongy. Můžete si z nich zvolit tři a vaší výhrou budou tři náhodné hodnoty skrývající se pod těmito bubny.

Bush Telegraph patří mezi automaty zdarma s bonusovou hazardní hrou. Ta je dostupná po každém výherním kole a na vás je pouze uhodnout správnou barvu otáčené karty. Tak můžete jednoduše vaši výhru zdvojnásobit. Když ale nehádáte správně, o vaši výhru přijdete.

Symboly

Zoborožec běloprsý skrývá průměrné výhry. Za Prase bradavičnaté můžete získat už docela slušnější částky, ale nejvíce vám přinese Komba ušatá. Bonusovou hru spustíte, když na válcích narazíte na symboly lusků. Nebojte se, že byste se v této džungli ztratili. Na bongo hrající fialová komba vám vždy ukáže cestu.

Výhody

  • Atraktivní bonusy
  • Milé téma

Nevýhody

  • Automat neobsahuje progresivní jackpot

Další podobné výherní automaty

Tento online výherní automat zdarma je podobný automatům Cabin Fever a Carnaval. Jeho ovládání je velmi jednoduché a všechno okolo něho na vás udělá opravdový dojem. Hazardní bonusová funkce automatu Bush Telegraph vám zvedne hladinu adrenalinu v krvi a dá vám pravý důvod ke hraní.

Podobné automaty s 15 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář