Jade Idol automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Hrací casino automat Jade Idol

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Jade Idol Recenze online automatu

Chtěli byste cestovat a poznat svět? Poznávejte svět také díky online výhernímu automat Jade Idol ještě dnes, a budete skutečně mile překvapeni, jak skvělé výhry můžete získávat, a to zcela zdarma! Celý stroj je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat hned devět výherních linií, pomocí kterých získáváte skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Navíc vám Jade Idol nabídne také bonusové symboly, díky kterým můžete získávat skvělé peníze ještě rychleji. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Cryptologic

Návratnost

95,50%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

90

Podobné 5-válcové automaty

Skvělé bonusy zdarma

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Jade Idol nabídne je diamant. Tento skvělý stroj dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinace, pomocí které můžete získat skvělé výhry na herní účet. Navíc vám diamant daruje až 10 000 kreditů zdarma. Druhým bonusovým symbolem je mrakodrap, který hráčům daruje zase několik volných spinů zcela zdarma, pomocí kterých máte možnost získávat další skvělé peníze navíc. Posledním bonusovým symbolem je loď, která vám daruje až 2 500 kreditůpřímo na hrací účet.

Neváhejte ani minutu, založte si hrací účet a získávejte obří peníze ještě dnes, a budete příjemně překvapeni, kolik skvělým výher můžete zdarma získat.

  • Úžasné peníze
  • Zajímavá grafika
  • Skvělé bonusové symboly
  • od společnosti Cryptologic

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář