Germinator automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
online automat Germinator zdarma

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Germinator Recenze online automatu

Pokud vás zajímají nezvyklé online výherní automaty, pak neváhejte a určitě si vyzkoušejte tento úžasný online výherní automat Germinator. Ten se skládá ze šesti válců a 12 výherních linií, ačkoli je to hodně zkreslená představa, neboť Germinator nabízí skutečně unikátní herní režim, ačkoli se zde vyskytuje pouze pět symbolů, dokážete díky nim získávat skutečně velice zajímavé částky, stačí jen mít trochu štěstí, a Germinator se o vaše výhry postará! Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

6-válcové

Výherní linie

12 výherních linií

Výrobci automatů

Microgaming

Návratnost

94,24%

Volatilita

Střední

Plátno

6x6

Minimální sázka

0.6

Maximální sázka

24

Podobné 6-válcové automaty

Herní systém

Pojďme si tedy představit herní styl, které vám tento skvělý výherní automat nabízí. Poté, co se válce roztočí, ustanoví se všechny symboly v klidu. Pokud budou tři a více stejných symbolů vedle sebe, nebo nad sebou, tyto symboly zmizí, a vy z nich dostanete vaši výhru. Díru po těchto symbole zaplní symboly jiné tak, abyste mohli opět získat zajímavé výhry, a přitom vsadit jen malou částku. Roztočit automat znovu musíte jen v případě, že už nejsou vedle sebe nebo nad sebou žádné symboly, které by se mohli spojit.

Germinator je zcela unikátní herní stroj, který určitě stojí za zmínku. Neváhejte proto, založte si herní účet a vyzkoušejte si tento skvělý automat ještě dnes, a obří výhrybudou vaše!

  • Zajímavá grafika
  • Excelentní styl
  • Velké výhry

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář