Dragon Island automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Výherní online automat Dragon Island

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Dragon Island Recenze online automatu

Dragon Island je energickým online automatem vyprávějícím o mýtickém dračím ostrově a odehrává se na 5 válcích a 15 výherních liniích. Casino automat Dragon Island zdarma navíc obsahuje slavný zlatý wild symbol, který může vynásobit vaše výhry až 8x. Dále můžete získat skvělých 50 spinů zdarma s expandujícími wild symboly. Číst více

Tomáš Poner Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

15 výherních linií

Výrobci automatů

Net Ent

Návratnost

97,58%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

0.5

Podobné 5-válcové automaty

Autor a téma

Dragon Island je herním automatem pocházejícím z dílny společnosti Net Entertainment. Zároveň je prvním výherním automatem této společnosti, který vyplácí výhry v obou směrech. Znamená to, že výhry neplatí pouze zleva doprava, ale i zprava doleva. Tento výherní automat zdarma vás přenese do mýtického dračího světa. Válce tohoto nebezpečného, ale vzrušujícího video automatu zdarma, tedy zdobí jenom mýtické postavy.

Symboly

Tím nejcennějším symbolem, který vám v tomto hracím automatu zdarma přinese nejvyšší výhry, je symbol zlatého draka. Spojení pěti zlatých draků na jedné aktivní výherní linii vám přinese 2500 mincí. Automat Dragon Island obsahuje dvě sady standardních symbolů. První sada symbolů zobrazuje různé postavy draků a vyplácí vysoké výhry. Druhá sada symbolů se skládá ze symbolů hracích karet a vyplácí nižší výhry.

Bonusové symboly

Wild symbol

Dračí wild symbol může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbol a zlatý wild symbol.

Zlatý wild symbol

Při aktivování funkce vyplácení výher oběma směry se může na válcích objevit zlatý wild symbol a přinést vám vyšší výhry. Zlatý wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symboly. Všechny výhry získané jeho pomocí jsou vynásobeny násobitelem 2-8x.

Scatter symbol

Scatter symbol se na válcích opravdu přehlédnout nedá, ale slušné výhry vám přinese, až když se objeví dva a více najednou. Navíc při získání tří a více scatter symbolů spustíte spiny zdarma. Spiny zdarma mohou být obnoveny.

Štědré spiny zdarma

Stejně jako i ostatní výherní automaty online, i automat Dragon Island nabízí hráčům spiny zdarma, které spustíte 3 a více scatter symboly sopky. Za tři symboly vulkánu získáte 10 spinů zdarma s násobitelem 3x. 4 scatter symboly vám spustí 20 spinů zdarma s násobitelem 10x a konečně za 5 sopek získáte 50 spinů zdarmanásobitelem 100x. Během spinů zdarma se navíc náhodně objevuje expandující wild symbol vždy na jednom celém válci. Ten vám na válcích pomůže získat slušné i velmi vysoké výhry.

Výhody

  • 2 wild symboly
  • Speciální scatter symbol

Nevýhody

  • Automat nenabízí progresivní jackpot

Celkové hodnocení

Dragon Island patří spíše mezi středně volatilní automaty zdarma a umožní vám získat slušné výhry a navíc máte k dispozici spoustu násobitelů. I když se nejedná zrovna o ten nejlépe graficky zpracovaný hrací automat online, jeho výplaty jsou velmi vyvážené a opravdu za to stojí.

Podobné automaty s 15 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář