Caribbean Holidays automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
online automat Caribbean Holidays zdarma

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Caribbean Holidays Recenze online automatu

Online výherní automat Caribbean Holydays vás přenese přímo na prosluněné písečné pláže Karibského moře. Vše budete mít na dosah ruky, skvělé koktejly přímo na pláži, průzračné azurové moře, v dálce skotačící delfíny a všude kolem krásné slečny v bikinách a hlasitá hudba. Cítíte tu atmosféru? Tak ji nasávejte plnými doušky, automat totiž nabídne celkem pět válců, kde tvůrci zanechali dvacet výherních linií, na kterých se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava. Aby toho nebylo málo, potřebujete k uznání výhry alespoň tři stejné symboly vedle sebe, to ale bude hračka, také díky bonusovým symbolům, které se ve hře vyskytují také. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Admiral

Návratnost

93,71%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.4

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Bonusy kam se podíváš

Přesně tak, Caribbean Holydays nabízí celkem dva bonusové symboly, které ale nejsou ledajaké. Prvním z nich je SCATTER. Ten hráčům daruje unikátní možnost zahrát si až 45 volných spinů zcela zdarma, to ale stále není všechno. V rámci těchto bonusových spinů vám automat vaši výhru zdvojnásobí, což už opravdu stojí za to. Druhým bonusovým symbolem na karibských plážích je Plavčík. Tento zachránce vás bude zachraňovat i zde, umí totiž nahradit symboly v nevýherních kombinacích tak, aby vznikla kombinace výherní a vy tak mohli získat další skvělé peníze na hrací účet. Pokud navíc vyhrajete právě díky plavčíkovi, i on vám daruje dvojnásobek kreditu na herní účet. Což může dělat hezkou sumičku peněz.

Stále to není vše

Tento úžasný online výherní automat nabízí hráčům také zajímavé funkce. Jednou z nich je funkce Autoplay. Pokud vás nebaví sedět dlouhé hodiny u počítače, nechte jednoduše automat vydělávat za vás. Jak? Zapnete si právě tuto funkci a jen sledujete, jak peníze přibývají na herní účet tak rychle, až se vám z toho zamotá hlava. Pokud vám to stále nestačí, můžete se pokusit vaši výhru také zdvojnásobit. Stačí jen uhádnout, která ze dvou barev padne a pokud se trefíte, výhry je vaše. A že se jedná o velké částky, o tom se můžete přesvědčit sami. Založte si hrací účet a vyzkoušejte si tento létem nacucaný výherní automat hned teď!

  • Skvělá grafika
  • Velké výhry
  • Bonusové symboly

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář