Egyptian Heroes automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Online hrací automat Egyptian Heroes

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Egyptian Heroes Recenze online automatu

Hrací automat Egyptian Heroes je mocným online automatem zdarma, který oživuje antický svět faraonů a strach vyvolávajících božstev. Egypt je naprosto fantastické místo, které je naplněno bohatstvím a poklady a k tomu jako bonus jsou tu nádherné pyramidy. Herní automat Egyptian Heroes zdarma se hraje na 5 válcích a až 20 výherních liniích. Číst více

Tomáš Poner Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Net Ent

Návratnost

96,14%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

0.5

Podobné 5-válcové automaty

Autor a téma

Tento casino automat zdarma vytvořila vývojářská společnost Net Entertainment, aby uspokojila touhy hráčů, kteří si chtějí užít hraní na online automatu s pyramidami. Egyptští vládci známí jako faraonové byly v očích běžného obyvatelstva považování za bohy. Starověcí Egypťané věřili v několik bohů, kde každý z nich měl nějakou zvláštní schopnost. Bylo velmi běžné, že byli schopni obětovat naprosto cokoli, aby své bohy potěšili a aby bohové přinesli prosperitu do jejich domů.

O automatu

Před více jak 9000 lety obyvatelé žijící na březích řeky Nil začali stavět architektonické skvosty, díky kterým doposud lidé obdivují antické stavitelství a techniky. Pyramidy byly v tamní době postaveny opravdu dokonale a stojí dodnes, aby ukázali světu svoji nekonečnou krásu (seznam všech egyptských pyramid).

Speciální symboly

Wild symbolem je symbol pyramidy, který se objevuje na druhém, třetím a čtvrtém válci. Díky němu můžete vytvořit opravdu úžasné výherní kombinace. Wild symbol může nahradit všechny ostatní symboly mimo scatter symbol faraonovy hrobky. Scatter symbol pak aktivuje funkci spinů zdarma, která vám přinese ještě vyšší výhry.

Nejhodnotnější herní symboly

Abyste získali nejvíce bohatství, tak budete muset hrát se symbolem slunečního boha Ra. Pokud se vám podaří na jedné výherní linii zobrazit 5 těchto symbolů, tak můžete zvýšit vaše sázky až 4000x. Během hlavní hry můžete získat řadu malých výher, ale během spinů zdarma vám budou otevřeny dveře k získání neuvěřitelných odměn.

Spiny zdarma

Scatter symbol hrobky aktivuje funkci se spiny zdarma. Při získání tří a více scatterů kdekoli na válcích získáte rozdílné množství spinů zdarma. 3 scattery vám spustí 10 spinů zdarma, 4 scattery 15 spinů zdarma a nakonec 5 scatterů 20 spinů zdarma. Během spinů zdarma vám k získání většího počtu výher pomůže rozšiřující se sticky wild symbol. Běžně se s tímto symbolem můžete setkat na třetím válci a může rozšířit wild symboly na druhý a čtvrtý válce.

Zlatá linie sázek

Jedná se o jedinečnou funkci, která vám přinese násobitele na jednu jedinou výherní linii. Než roztočíte válce, na herní obrazovce se vám objeví zlatý proužek a označí tak, která výherní linie se stane zlatou linií. Zlatá linie vám může pomoci vyhrát až násobitele 5x. Minimálně vám bude udělen násobitel 2x.

Výhody

  • Volatilní online automat
  • Spiny zdarma s vysokými výhrami
  • Automat s klasickým nádechem
  • Automat s vyšším rozptylem

Nevýhody

  • Jednoduchá grafika
  • Žádná hazardní funkce

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář