Jack Hammer Vs. Evil Dr. W automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Jack Hammer Vs. Evil Dr. W Recenze online automatu

Jack Hammer vs. Evil Dr. Wuten je pětiválcový online automat zdarma s 25 výherními liniemi a stejnou grafikou z komiksových časopisů, jako naleznete u automatu Jack Hammer 2: Fishy Business. Tento hrací automat online se pyšní skvělými animacemi a použité symboly perfektně odpovídají příběhu, který vypráví. A co víc můžeme dodat? Snad jen že návratnost hráči je stanovena na 97 %. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výrobci automatů

Net Ent

Podobné 5-válcové automaty

Autor a téma

Automatová hra Jack Hammer vs. Evil Dr. Wuten pochází z dílny vývojářské společnosti Net Entertainment a na první pohled si všimnete jeho elegantní a čisté grafiky. Jedná se o výherní automat inspirovaný komiksovými časopisy, který je zasazen na pozadí nočního města. Jeho třešničkou na dortu je vysoký neprogresivní jackpot.

Jak hrát

Ve hracím automatu Jack Hammer vs. Evil Dr. Wuten se hodnota vsazených mincí pohybuje od 0,01 do 0,50 euro a můžete vsadit až 10 mincí na každou výherní linii. Nicméně počet výherních linií je fixní. Minimální sázka na jedno zatočení tak dělá 0,25 euro a maximálně můžete vsadit 125 euro.

Žena hovořící po telefonu, kluk s novinami, zlovolný doktor Wuten a gangster s pistolí, to všechno jsou vysoce hodnotné herní symboly tohoto herního automatu. Například zmíněným gangsterem je samotný Jack Hammer, za kterého můžete získat až 1000 mincí, pokud s ním zaplníte celou jednu výherní linii. Vzducholoď doktora Wutena, zvonící telefon, auto, noviny a zkumavka s jedem zase představují symboly s nižšími výplatami.

Symboly

Použité symboly jsou spojeny buď s doktorem Wutenem nebo s naším hrdinou. To zahrnuje kádinku s oranžovou kapalinou, noviny, pouličního prodavače novin, zvonící telefon, vzducholoď, ženskou oběť, auto, Jacka Hammera a doktora Wutena. Dalšími symboly jsou Free spin scatter symbol tikající bomby a výbušný wild symbol.

Bonusové funkce

Tento výherní automat obsahuje symbol Free spin, který funguje jako scatter symbol. Jak již jejich označení napovídá, tyto scatter symboly bomby aktivují spiny zdarma, ale pouze v případě, že se vám na válcích zobrazí více jak 5 těchto symbolů. Za 5 scatterů získáte 10 spinů zdarma, 6 scatterů aktivuje 15 spinů zdarma a 7 symbolů bomby znamená 20 spinů zdarma. Pokračovat můžeme s 8 scattery, které udělují 25 spinů zdarma a za 9 a více scatterů se můžete těšit na 30 spinů zdarma. Všechny spiny zdarma obsahují navíc násobitele třemi.

Lepivé výhry (sticky wins)

Funkce lepivých výher je na tomto online video automatu bez pochyby to nejlepší. Funkci lepivých výher hráči aktivují, když na válcích získají výherní kombinaci nebo tři scatter symboly. Pole s výherními symboly jsou zastavena a všechna další pole jsou roztočena znovu. Máte tak šanci k výherní kombinaci připojit další výherní symboly nebo získat další kombinace a zvýšit tak vaše výhry. Válce se budou opětovně roztáčet do té doby, než se na nich neobjeví žádný další výherní symbol a poté vám budou vyplaceny vaše výhry.

Nejvyšší výhrou ve hře je neprogresivní jackpot čítající 250 000 mincí. Tato suma čeká na hráče, kteří hrají s nejvyššími sázkami.

Výhody

  • Skvělé šance na výhru
  • Dobrý příběh

Nevýhody

  • Žádné

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář