Super Wave 34 automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Automat Super Wave 34 zdarma online

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Super Wave 34 Recenze online automatu

Online kasino automat Super Wave 34 zdarma všem hráčům přinese obří vlnu skvělých herních zážitků. Na tomto online automatu5 válci a 34 výherními liniemi je opravdu úžasné naprosto vše a vy si ho určitě zamilujete. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

34 výherních linií

Výrobci automatů

Kajot

Podobné 5-válcové automaty

Tvůrce automatu

Za tímto automatem stojí společnost Kajot a musíme uznat, že při vytváření tohoto vzrušujícího a štědrého automatu zdarma odvedla skvělou práci.

Téma

Téma tohoto automatu představuje skvělé vodní hrátky. Můžete se s klidem projet po té největší vlně a získat u toho opravdu slušné odměny. Toto tropické havajské téma se prolíná napříč celou hrou a je doplněno doprovodnou hudbou připomínající prázdniny. A když je řeč o Havaji, tak tu nesmí chybět ani sličný symbol Hula-hula tanečnice.

Jak hrát

Stejně jako i všechny ostatní Kajot automaty, také tento spustíte tlačítkem start nebo autostart. Vaše sázky pak můžete nastavit tlačítky – a +.

Hazardní hra

V hazardní hře můžete zdvojnásobit vaše sázky hned několikrát po sobě a získat tak až astronomické výhry. Hazardní hry se spustí po každé vaší získané výhře a během několika kol můžete postupně zdvojnásobovat vaši počáteční výhru. A co je ještě lepší, pokud si vylosujete záchranný symbol, pak vaše předchozí výhry neztratíte.

Speciální symboly

Speciální symbol Superwave může vytvořit dodatečné vlny zdarma. Symbol žolíka na druhou stranu nahrazuje všechny ostatní symboly, ale objevuje se pouze na prostředním kole. Jediným symbolem, který nemůže žolík nahradit, je symbol Superwave. Mimo žolíka v podobě Hula-hula tanečnice zde naleznete ještě symbol žraloka, hvězdice, palmy, slunce, kokosového ořechu, havajských košil a tropických květin.

Speciální funkce

Záchranný symbol, který jsme zmínili dříve u hazardní hry, má podobu modré hvězdy a objevuje se pouze v hazardní hře. Superwave je speciální funkce tohoto automatu a její symboly se objevují pouze na pravém a levém krajním válci. Jejich pomocí můžete vytvořit až šest bonusových vln zdarma. Závisí to pouze na pozici těchto symbolů.

Sázky

Každý vsazený bod v tomto výherním automatu má hodnotu 1 centu. Maximálně můžete vsadit 500 bodů a minimálně 50 bodů, neboli 5,00 a 0,50 euro.

Jackpot

Když se vám při hře s nejvyšší sázkou podaří vytočit symbol Hula-hula tanečnice, která vám spojí linii těch nejhodnotnějších symbolů, vyhrajete nejvyšší jackpot tohoto automatu o hodnotě 25 000. Druhou nejvyšší výherní kombinací je spojení pěti symbolů žraloka a za ni získáte výhru 20 000.

Výhody

  • Velmi zábavné téma
  • Vysoký jackpot

Nevýhody

  • Automat neobsahuje progresivní jackpot

Další podobné výherní automaty

Stejně vysoké výhry jako v tomto online automatu zdarma vás čekají také při hraní automatů Multi Diamonds, Nitro 81 a Hotlines 34. Tento výherní automat patří v poslední době mezi jedny z nejhranějších automatů a je k tomu opravdu dobrý důvod. Můžete si totiž být jisti, že při hraní online výherního automatu Super Wave 34 se budete skvěle bavit a naprosto nic vás nezklame.

Podobné automaty s 34 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář