Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Crazy Fruits automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Crazy Fruits Recenze online automatu

V reálném životě by vás asi nikdy nenapadlo označit některé ovoce za šílené, ale vývojářská společnost Atronic vám k tomu dá důvod v tomto úžasném online výherním automatu s ovocným tématem, ve kterém se seznámíte se spoustou srandovního ovoce. Pětiválcový online casino automat Crazy Fruits obsahuje celkem 20 výherních linií. Zahrát si ale nemusíte se všemi najednou, ale můžete si vybrat jednu z pěti možností. Aktivovat lze 1, 5, 10, 15 nebo 20 výherních linií.

Tvůrce tohoto výherního automatu samozřejmě nezapomněl ani a důležité atraktivní bonusové funkce v podobě wild symbolů, scatter symbolů a bonusové hry. Tyto symboly vám navíc přinesou doslova malé jmění, a pokud při vás stojí štěstí, tak si můžete při hraní s maximální sázkou odnést domů jackpot v hodnotě 2 500 mincí. Číst více

Téma a symboly

Vývojářská společnost Atronic vám nabízí trošku jiný pohled na ovoce. Stačí se podívat na válce automatu a narazíte na spoustu veselých ovocných symbolů. Jejich design je čistý a dovolí tak hráčům soustředit se výhradně pouze na průběh hry.

Vývojářská společnost se zaměřila na tradiční ovocné symboly, které jsou v tomto hracím automatu vyobrazeny ve velmi veselé podobě. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří melouny, třešně, švestky, citróny a wild rajče. Scatter symbolem tohoto automatu je pohodový banán.

Speciální funkce

Wild symbol se v tomto hracím automatu objevuje na druhém, třetím a čtvrtém válci a nahrazovat může všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů a bonusových symbolů. Za 3, 4 nebo 5 scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích vyhrajete 2x, 10x nebo 50x hodnotu vaší sázky.

Bonusová hra

Tři a více bonusových symbolů jsou vaším klíčem k otevření bonusové hry. Ta se odehrává na zvláštní obrazovce a vaším úkolem bude vybrat si z několika ukrytých míčků. Některé míče budou naplněny ovocem a jiné budou prázdné. Za ovoce získáte kredity a násobitele a celá bonusová hra bude ukončena po vyplacení vašich výher.

Hazardní hra

V dodatečné hazardní hře můžete vaše výhry z hlavní hry zdvojnásobit. Do hlavní hry se následně můžete navrátit po inkasování vaší výhry.

Celkové hodnocení

Výherní automat Crazy Fruits vám možná bude připadat jako retro automatová hra, ale nenechte se zmást. Soustřeďte se na hru a pomocí interaktivních funkcí dokážete na svoji stranu získat obrovské výhody.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář