Karaoke King automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Karaoke King Recenze online automatu

Online hrací automat Karaoke King zdarma přináší několik nevšedních online herních funkcí, které si už oblíbily spousty hráčů. Se 4 válci a až 81 výherními liniemi máte zajištěno asi nejvíce šancí na získání výher, které si jen hráč může přát. Dokonce je možné pomocí speciální funkce zvýšit počet výherních linií. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

4-válcové

Výherní linie

7 výherních linií

Výrobci automatů

Kajot

Podobné 4-válcové automaty

Autor a téma

Společnost Kajot vytvořila tento herní automat zdarma s několika vzrušujícími funkcemi. Automat Karaoke King zdarma je zábavným automatem na téma karaoke, který vám nabídne jen ty nejlepší herní zážitky. Herními symboly jsou obrázky hudebních nástrojů, hudebních systémů a dalších postav.

Jak hrát

Hraní na tomto automatu se velmi podobá hraní na klasických herních automatech. Hra začíná po stisknutí tlačítka start. Vaše sázky můžete nastavit pomocí tlačítek + a -. Snažte se hrát každou hru s podmanivostí krále. Vaše sázky můžete vždy rovnou přenést na váš účet pomocí tlačítka collect.

Hazardní funkce vám umožní zdvojnásobení vašich výher. Hazardní funkce je spuštěna po získání jakékoli výhry a během několika her můžete vaše výhry hned několikrát zdvojnásobit. Běžnými symboly hazardní funkce jsou piky, kříže, káry, srdce a hvězda.

Dodatečnou funkcí hazardní hry je záchranné kolo. Po tomto kole, které nastane při získání modrého symbolu hvězdy, už nemůžete ztratit doposud vyhranou částku. Žolík v této automatové hře funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly.

Hlavní speciální funkce

Karaoke King Extra je speciální funkcí, která je aktivována symbolem žolíka. Když se žolík objeví na jakémkoli ze čtyř válců, pak se počet výherních linií zvýší na 81.

Sázky

V tomto výherním automatu můžete zvolit sázky od 10 do 1000 kreditů. Každý kredit má hodnotu 0,01 euro.

Výhody

 • Záchranné kolo
 • Možnost zdvojnásobení výher

Nevýhody

 • Žádný jackpot

Další podobné výherní automaty

Tento Kajot automat online zdarma je ve své podstatě velmi podobný klasickým automatům jako Joker 81 a Super Star 81.

S tímto casino automatem máte zaručeny ty nejvyšší výplaty, které vám online hrací automat může vůbec nabídnout. A právě díky svým vysokým výhrám je online výherní automat Karaoke King velmi atraktivní pro spoustu hráčů po celém světě.

Podobné automaty s 7 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář
 1. NEFUNGUJE HRA AUTOMAT KARAOKE KING DĚKUJI MILAN S

  STOPA M
  10.2.2018
  • Dobrý den Milane,
   hra funguje, jen to nejdříve vypadá, že je seklé nahrávání hry, zkuste vydržet o pár vteřin déle a hra by se měla nahrát. Každopádně děkujeme za upozornění.
   Hezký den

   princess
   14.2.2018