Užijte si skvělou zábavu s online automaty zdarma!

Pavel Nový  · 
Užijte si skvělou zábavu s online automaty zdarma!

Poměrně často se setkáte s pojmem hraní zdarma. Co si pod ním máte přesně představit?

Co je principem hraní zdarma a kde si ho vyzkoušet

Znamená to, že online automat můžete aktivovat tak, jak je běžné, ale hrajete pouze s virtuálními penězi. Dostupné máte úplně všechny funkce a bonusy atd. ale nemusíte nic vkládat. Nečeká na vás sice žádná výhra, současně ovšem také nic neriskujete. Když prohrajete veškeré přidělené prostředky, můžete zkrátka začít zase od začátku.

Tuto možnost nabízí většina velkých online casin a také naše stránka automaty-zdarma.com. Vesměs na výherním automatu najdete tlačítko pojmenované jako „hrát pro zábavu“. Často také není ani nutné, abyste v casinu měli otevřený svůj účet, nemusíte tak ani nikde vyzrazovat žádné osobní údaje. Zahrát automaty zdarma si můžete i bez registrace. Pak v podstatě casina fungují úplně stejným způsobem jako jakékoli jiné portály s online hrami. Většinou se tato možnost ovšem, pozor, nevztahuje na tzv. živé hry. Ty vás totiž většinou přenesou do reálného casina a lze hrát pouze za opravdové peníze.

Proč hrát automaty zdarma

Proč hrát automaty zdarma? Hráče k tomu vede v zásadě několik odlišných důvodů. Tím prvním může být opatrnost. Obava z přílišného riskování, která pak uživatele přiměje k rozhodnutí, že reálné finanční prostředky si nikdy nevsadí. Hru vnímá jen jako chvilkové odreagování.

Druhou skupinou jsou ti, kteří se postupem času k hraní za skutečné peníze dostanou. Ti ale využívají tento režim jako jakýsi druh tréninku. Jde rozhodně o projev zodpovědného přístupu ke hraní. Ne každý výherní automat vám svým pojetím sedne. Proto je dobré si je nejprve „nanečisto“ vyzkoušet.

A právě to je i další důvod. Různé automaty se líbí různým hráčům. Někdo má raději 3-válcové, někdo 5-válcové. Rozdílné jsou i oblíbenosti symbolů na válcích, takže například lidem v Evropě se líbí více automaty s ovocem než s bláznivými symboly kuchaře, jak chytá na pánvičku lívance. Automatů je prostě spousta druhů a je lepší si vybrat tam, kde jich je nejvíce (například na naší stránce)

Hraní zdarma nemusí vždy tak docela být zdarma

V jistém slova smyslu lze jako hraní zdarma chápat také volná zatočení. Ta můžete dostat jakožto různé akční peníze či otočení zdarma, často bývají například i pěkný přídavek k bonusům vstupním. Casina se jimi snaží svoje hráče motivovat. Ovšem pozor, je potřeba si přečíst také podmínky, kolikrát musíte svůj bonus a výhry z něj protočit. Čím vyšší číslo, tím je zpravidla vyšší riziko, že stačíte danou sumu zase prohrát, než si ji budete moci vybrat.

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.