Užijte si skvělou zábavu s online automaty zdarma!

Pavel Nový  · 
Užijte si skvělou zábavu s online automaty zdarma!

Poměrně často se setkáte s pojmem hraní zdarma. Co si pod ním máte přesně představit?

Co je principem hraní zdarma a kde si ho vyzkoušet

Znamená to, že online automat můžete aktivovat tak, jak je běžné, ale hrajete pouze s virtuálními penězi. Dostupné máte úplně všechny funkce a bonusy atd. ale nemusíte nic vkládat. Nečeká na vás sice žádná výhra, současně ovšem také nic neriskujete. Když prohrajete veškeré přidělené prostředky, můžete zkrátka začít zase od začátku.

Tuto možnost nabízí většina velkých online casin a také naše stránka automaty-zdarma.com. Vesměs na výherním automatu najdete tlačítko pojmenované jako „hrát pro zábavu“. Často také není ani nutné, abyste v casinu měli otevřený svůj účet, nemusíte tak ani nikde vyzrazovat žádné osobní údaje. Zahrát automaty zdarma si můžete i bez registrace. Pak v podstatě casina fungují úplně stejným způsobem jako jakékoli jiné portály s online hrami. Většinou se tato možnost ovšem, pozor, nevztahuje na tzv. živé hry. Ty vás totiž většinou přenesou do reálného casina a lze hrát pouze za opravdové peníze.

Proč hrát automaty zdarma

Proč hrát automaty zdarma? Hráče k tomu vede v zásadě několik odlišných důvodů. Tím prvním může být opatrnost. Obava z přílišného riskování, která pak uživatele přiměje k rozhodnutí, že reálné finanční prostředky si nikdy nevsadí. Hru vnímá jen jako chvilkové odreagování.

Druhou skupinou jsou ti, kteří se postupem času k hraní za skutečné peníze dostanou. Ti ale využívají tento režim jako jakýsi druh tréninku. Jde rozhodně o projev zodpovědného přístupu ke hraní. Ne každý výherní automat vám svým pojetím sedne. Proto je dobré si je nejprve „nanečisto“ vyzkoušet.

A právě to je i další důvod. Různé automaty se líbí různým hráčům. Někdo má raději 3-válcové, někdo 5-válcové. Rozdílné jsou i oblíbenosti symbolů na válcích, takže například lidem v Evropě se líbí více automaty s ovocem než s bláznivými symboly kuchaře, jak chytá na pánvičku lívance. Automatů je prostě spousta druhů a je lepší si vybrat tam, kde jich je nejvíce (například na naší stránce)

Hraní zdarma nemusí vždy tak docela být zdarma

V jistém slova smyslu lze jako hraní zdarma chápat také volná zatočení. Ta můžete dostat jakožto různé akční peníze či otočení zdarma, často bývají například i pěkný přídavek k bonusům vstupním. Casina se jimi snaží svoje hráče motivovat. Ovšem pozor, je potřeba si přečíst také podmínky, kolikrát musíte svůj bonus a výhry z něj protočit. Čím vyšší číslo, tím je zpravidla vyšší riziko, že stačíte danou sumu zase prohrát, než si ji budete moci vybrat.

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.