Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Pavel Nový  · 
Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Na online automatech se točí opravdu velké sumy. Ta nejvyšší činí přesně 17 879 645 EUR, tedy 482 750 415 korun českých, což potvrzuje i záznam v Guinnessově knize rekordů. Na podzim roku 2015 ji vyhrál jistý Jon Heywood z Velké Británie.

Jak se podařilo vítězi pokořit jackpot

Podařilo se mu to konkrétně na webu casina Betway, kam se zaregistroval poté, co zhlédl televizní reklamu. Mladý britský voják hrál na online automatu Mega Moolah. To je 5-válcový automat, na kterém se nachází hned 25 výherních linií. A také dokonce čtveřici jackpotů! Tím nejnižším je takzvaný MINI, větším pak MINOR jackpot, dále se na stupnici nachází MAJOR jackpot, v němž se už výhry šplhají do řádu statisíců. Nejlákavější je ale zaručeně MEGA jackpot, který ukrývá milony.

Progresivní jackpot na automatu narůstá den za dnem. Na příští vítěze tak čekají lákavé výhry. A tím dalším můžete být třeba vy! A stačí vám k tom málo. Jon si konkrétně vsadil pouze 25 pencí a následujících sedm minut mu doslova změnilo život!

Jak si užít milionovou odměnu

A co hrdý vítěz s milionovou odměnou udělal? Naložil s ní překvapivě skromně, na prvním místě mu totiž rozhodně byla rodina, mladík se rozhodl zajistit především zdravotní péči pro nemocného otce. Nicméně hned ve druhé řadě se rozhodl, že si přece také může vyhranou částku zaslouženě užít, když už si ji svojím přičiněním sám vyhrál.

Kdybyste tedy náhodou nevěděli, co s případnou výhrou, můžete se inspirovat: Britský šťastlivec si naplánoval luxusní platbu kolem Středozemního moře a nákup vozu Bentley Continental GT ve žluté barvě. Což je mimochodem jeden z nejúspěšnějších modelů známé britské automobilky. A cena takového miláčka na čtyřech kolech se pro zajímavost pohybuje, v závislosti na konkrétním modelu, v přepočtu zhruba od 5 000 000 korun.

Inspiroval vás tento životní příběh? Automat Mega Moolah se svoji výhrou možná čeká i na vás!

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?