Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Pavel Nový  · 
Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Na online automatech se točí opravdu velké sumy. Ta nejvyšší činí přesně 17 879 645 EUR, tedy 482 750 415 korun českých, což potvrzuje i záznam v Guinnessově knize rekordů. Na podzim roku 2015 ji vyhrál jistý Jon Heywood z Velké Británie.

Jak se podařilo vítězi pokořit jackpot

Podařilo se mu to konkrétně na webu casina Betway, kam se zaregistroval poté, co zhlédl televizní reklamu. Mladý britský voják hrál na online automatu Mega Moolah. To je 5-válcový automat, na kterém se nachází hned 25 výherních linií. A také dokonce čtveřici jackpotů! Tím nejnižším je takzvaný MINI, větším pak MINOR jackpot, dále se na stupnici nachází MAJOR jackpot, v němž se už výhry šplhají do řádu statisíců. Nejlákavější je ale zaručeně MEGA jackpot, který ukrývá milony.

Progresivní jackpot na automatu narůstá den za dnem. Na příští vítěze tak čekají lákavé výhry. A tím dalším můžete být třeba vy! A stačí vám k tom málo. Jon si konkrétně vsadil pouze 25 pencí a následujících sedm minut mu doslova změnilo život!

Jak si užít milionovou odměnu

A co hrdý vítěz s milionovou odměnou udělal? Naložil s ní překvapivě skromně, na prvním místě mu totiž rozhodně byla rodina, mladík se rozhodl zajistit především zdravotní péči pro nemocného otce. Nicméně hned ve druhé řadě se rozhodl, že si přece také může vyhranou částku zaslouženě užít, když už si ji svojím přičiněním sám vyhrál.

Kdybyste tedy náhodou nevěděli, co s případnou výhrou, můžete se inspirovat: Britský šťastlivec si naplánoval luxusní platbu kolem Středozemního moře a nákup vozu Bentley Continental GT ve žluté barvě. Což je mimochodem jeden z nejúspěšnějších modelů známé britské automobilky. A cena takového miláčka na čtyřech kolech se pro zajímavost pohybuje, v závislosti na konkrétním modelu, v přepočtu zhruba od 5 000 000 korun.

Inspiroval vás tento životní příběh? Automat Mega Moolah se svoji výhrou možná čeká i na vás!

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.