Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Pavel Nový  · 
Top rekordní výhra na online automatu činí skoro půl miliardy korun!

Na online automatech se točí opravdu velké sumy. Ta nejvyšší činí přesně 17 879 645 EUR, tedy 482 750 415 korun českých, což potvrzuje i záznam v Guinnessově knize rekordů. Na podzim roku 2015 ji vyhrál jistý Jon Heywood z Velké Británie.

Jak se podařilo vítězi pokořit jackpot

Podařilo se mu to konkrétně na webu casina Betway, kam se zaregistroval poté, co zhlédl televizní reklamu. Mladý britský voják hrál na online automatu Mega Moolah. To je 5-válcový automat, na kterém se nachází hned 25 výherních linií. A také dokonce čtveřici jackpotů! Tím nejnižším je takzvaný MINI, větším pak MINOR jackpot, dále se na stupnici nachází MAJOR jackpot, v němž se už výhry šplhají do řádu statisíců. Nejlákavější je ale zaručeně MEGA jackpot, který ukrývá milony.

Progresivní jackpot na automatu narůstá den za dnem. Na příští vítěze tak čekají lákavé výhry. A tím dalším můžete být třeba vy! A stačí vám k tom málo. Jon si konkrétně vsadil pouze 25 pencí a následujících sedm minut mu doslova změnilo život!

Jak si užít milionovou odměnu

A co hrdý vítěz s milionovou odměnou udělal? Naložil s ní překvapivě skromně, na prvním místě mu totiž rozhodně byla rodina, mladík se rozhodl zajistit především zdravotní péči pro nemocného otce. Nicméně hned ve druhé řadě se rozhodl, že si přece také může vyhranou částku zaslouženě užít, když už si ji svojím přičiněním sám vyhrál.

Kdybyste tedy náhodou nevěděli, co s případnou výhrou, můžete se inspirovat: Britský šťastlivec si naplánoval luxusní platbu kolem Středozemního moře a nákup vozu Bentley Continental GT ve žluté barvě. Což je mimochodem jeden z nejúspěšnějších modelů známé britské automobilky. A cena takového miláčka na čtyřech kolech se pro zajímavost pohybuje, v závislosti na konkrétním modelu, v přepočtu zhruba od 5 000 000 korun.

Inspiroval vás tento životní příběh? Automat Mega Moolah se svoji výhrou možná čeká i na vás!

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.