Proč dávají kasína peníze zdarma?

Pavel Nový  · 
Proč dávají kasína peníze zdarma?

Také by vás to zajímalo? Pokusím se na to odpovědět.

Kdo jste tu noví, možná si říkáte, že je to podvod, že nic nedostanete nebo že vám vaši výhru přece nevyplatí. Mně to bylo ze začátku také divné – proč by někdo vůbec dával peníze zdarma?

Pro ty z nás, kteří automaty na internetu hrajeme už roky, to není nic nového. Je to vlastně taková reklamní akce, jak nechat zákazníky vyzkoušet zdarma to, co nabízím. Podobnou akci má například eshop Zoot.cz, který nabízí vyzkoušet si oblečení a když vám nebude, vrátit ho zpět. Pokud si říkáte, že je to něco jiného, protože ho to nic nestojí, pletete se. Tato akce stojí Zoot spoustu milionů ročně, ale stejně se jim to vyplatí, protože dokazují zákazníkům jednu věc – že svému zboží věří..bonus

Stejně tak jako kasína. Jen u nás v ČR se v automatech protočí mnoho miliard za rok v klasických automatech v kasínech a hernách. Tak, jak se trh stěhuje na internet, musí se měnit i kasína a dávat hráčům to, co chtějí.

Pro nás to tedy znamená jednu důležitou věc – můžeme si kasíno nejdříve vyzkoušet. Ne každý je takový střelec (obzvláště začínající online hráči) aby hned vložil 1.000Kč (i když dostane dalších 1.000Kč zdarma jako uvítací bonus), proto je tu mezikrok – založte si u nás účet a vyzkoušejte si nás. Máte štěstí? Vyhráli jste? Tak si svoji výhru vyberte a příště, až budete hrát za opravdové, si na nás třeba vzpomenete, a teď už s možností získat navíc i uvítací bonus!

Na druhou stranu, pokud kdekoliv vyhrajte a kasíno vájm nebude chtít peníze vyplatit (vždy si ale poctivě čtěte podmínky při registraci), rozhlašte to do světa a varujte ostatní hráče před podvodníky!

A pokud byste nevěděli, kde tyto bonusové akce bez vkladu hledat, máme pro vás přehlednou tabulku:

[table id=6 /]

Opravdu se stačí jen zaregistrovat a hrát, není na tom nic složitého. Co je ale důležité, že byste neměli mít účtů více, protože když na to kasíno přijde, nemusí vám vyplatit výhru! Kasína to jsou schopná zjistit několika způsoby:

  • podle jména
  • podle vaší poštovní adresy
  • podle telefonního čísla
  • z IP adresy, odkud se připojujete

Pokud totiž budete chtít výhru vyplatit, musí se vaše registrační údaje shodovat s těmi opravdovými, proto (když už budete chtít „trochu“ podvádět 😉 ), vytvářejte účty na reálně žijící lidi (jméno, příjmení, adresa, email, telefon atd), kteří se o výhru mohou později přihlásit.

Pokud vám stále není cokoliv jasné, ptejte se v komentářích.

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.