Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Pavel Nový  · 
Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Svoje o tom ví Goksel Selay, taxikář pocházející z britského Swanley, města ležícího zhruba pětadvacet kilometrů jihovýchodně od Londýna. Tomu se jednu noc zdálo o tom, že ho v casinu potkala opravdu mimořádná výhra.

Jak se britskému taxikáři ve vteřině obrátil život díky snu

Ačkoli to zní trochu bizarně, Selay dal na tuto předtuchu, se kterou se svěřil i své manželce. Za několik dní poté se rozhodl po poměrně klidné noci pro tentokrát už ukončit svou směnu. A zamířil do casina Genting Club Westcliff, ostatně jako mnohokrát předtím. V tomto casinu už se po deseti letech totiž stal poměrně stálým hostem. Tady nejprve vyzkoušel několik kol rulety. Tak jak to ostatně při svých zdejších návštěvách obvykle dělával. V té se mu tentokrát ovšem moc nedařilo, rozhodl se tedy svoje zvyky změnit a oblíbenou hru opustil.

Obrátil se místo ní k automatům, všiml si totiž neustále narůstajícího jackpotu. Možná bychom to mohli opět pokládat za jakési šťastné vnuknutí. Ve hře totiž padla čtyři esa a ta mu vynesla astronomickou výhru – téměř 90 000 dolarů. Podle generálního ředitele casina Simona Woodforda vzbudila zasloužený rozruch. Šlo o největší jackpot, který za celou historii casina padl. Pro samotného vítěze se taktéž jednalo o první takto vysokou sumu, kterou se mu podařilo získat.

A jak nejlépe využít jackpot podle pyšného výherce

A jak hrdý vítěz naložil se svou výhrou? Selay, pocházející z Kypru, se v médiích svěřil s plány na pořízení rodinného domu, automobilu pro manželku a v neposlední řadě i odtajnil úmysl část úspor odložit stranou pro své dva dospívající potomky.

Plyne z jeho příběhu nějaké ponaučení? Rozhodně ano. Věřte svým snům, nebojte se za nimi kráčet a naslouchejte vlastní intuici. Splnění zdánlivě nereálných tužeb jste možná blíže, než by se mohlo zdát.

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?