Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Svoje o tom ví Goksel Selay, taxikář pocházející z britského Swanley, města ležícího zhruba pětadvacet kilometrů jihovýchodně od Londýna. Tomu se jednu noc zdálo o tom, že ho v casinu potkala opravdu mimořádná výhra.

Jak se britskému taxikáři ve vteřině obrátil život díky snu

Ačkoli to zní trochu bizarně, Selay dal na tuto předtuchu, se kterou se svěřil i své manželce. Za několik dní poté se rozhodl po poměrně klidné noci pro tentokrát už ukončit svou směnu. A zamířil do casina Genting Club Westcliff, ostatně jako mnohokrát předtím. V tomto casinu už se po deseti letech totiž stal poměrně stálým hostem. Tady nejprve vyzkoušel několik kol rulety. Tak jak to ostatně při svých zdejších návštěvách obvykle dělával. V té se mu tentokrát ovšem moc nedařilo, rozhodl se tedy svoje zvyky změnit a oblíbenou hru opustil.

Obrátil se místo ní k automatům, všiml si totiž neustále narůstajícího jackpotu. Možná bychom to mohli opět pokládat za jakési šťastné vnuknutí. Ve hře totiž padla čtyři esa a ta mu vynesla astronomickou výhru – téměř 90 000 dolarů. Podle generálního ředitele casina Simona Woodforda vzbudila zasloužený rozruch. Šlo o největší jackpot, který za celou historii casina padl. Pro samotného vítěze se taktéž jednalo o první takto vysokou sumu, kterou se mu podařilo získat.

A jak nejlépe využít jackpot podle pyšného výherce

A jak hrdý vítěz naložil se svou výhrou? Selay, pocházející z Kypru, se v médiích svěřil s plány na pořízení rodinného domu, automobilu pro manželku a v neposlední řadě i odtajnil úmysl část úspor odložit stranou pro své dva dospívající potomky.

Plyne z jeho příběhu nějaké ponaučení? Rozhodně ano. Věřte svým snům, nebojte se za nimi kráčet a naslouchejte vlastní intuici. Splnění zdánlivě nereálných tužeb jste možná blíže, než by se mohlo zdát.

Zanechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Příběhy výherců - Podobné články

Macao Macao je Mekkou hazardních hráčů. Celosvětové prvenství v hazardu drží od roku 2007, kdy se Macao dostalo před Las Vegas. Nevelký poloostrov ležící na jihočínském pobřeží aktuálně vynáší majitelům tamních kasin ročně více peněz, než… Pokračovat ve čtení »

Přidáno on Březen 5, 2017 · 0 komentářů