Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Pavel Nový  · 
Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Svoje o tom ví Goksel Selay, taxikář pocházející z britského Swanley, města ležícího zhruba pětadvacet kilometrů jihovýchodně od Londýna. Tomu se jednu noc zdálo o tom, že ho v casinu potkala opravdu mimořádná výhra.

Jak se britskému taxikáři ve vteřině obrátil život díky snu

Ačkoli to zní trochu bizarně, Selay dal na tuto předtuchu, se kterou se svěřil i své manželce. Za několik dní poté se rozhodl po poměrně klidné noci pro tentokrát už ukončit svou směnu. A zamířil do casina Genting Club Westcliff, ostatně jako mnohokrát předtím. V tomto casinu už se po deseti letech totiž stal poměrně stálým hostem. Tady nejprve vyzkoušel několik kol rulety. Tak jak to ostatně při svých zdejších návštěvách obvykle dělával. V té se mu tentokrát ovšem moc nedařilo, rozhodl se tedy svoje zvyky změnit a oblíbenou hru opustil.

Obrátil se místo ní k automatům, všiml si totiž neustále narůstajícího jackpotu. Možná bychom to mohli opět pokládat za jakési šťastné vnuknutí. Ve hře totiž padla čtyři esa a ta mu vynesla astronomickou výhru – téměř 90 000 dolarů. Podle generálního ředitele casina Simona Woodforda vzbudila zasloužený rozruch. Šlo o největší jackpot, který za celou historii casina padl. Pro samotného vítěze se taktéž jednalo o první takto vysokou sumu, kterou se mu podařilo získat.

A jak nejlépe využít jackpot podle pyšného výherce

A jak hrdý vítěz naložil se svou výhrou? Selay, pocházející z Kypru, se v médiích svěřil s plány na pořízení rodinného domu, automobilu pro manželku a v neposlední řadě i odtajnil úmysl část úspor odložit stranou pro své dva dospívající potomky.

Plyne z jeho příběhu nějaké ponaučení? Rozhodně ano. Věřte svým snům, nebojte se za nimi kráčet a naslouchejte vlastní intuici. Splnění zdánlivě nereálných tužeb jste možná blíže, než by se mohlo zdát.

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.