Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Pavel Nový  · 
Následujte svoje sny, doslova. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám mohou splnit!

Svoje o tom ví Goksel Selay, taxikář pocházející z britského Swanley, města ležícího zhruba pětadvacet kilometrů jihovýchodně od Londýna. Tomu se jednu noc zdálo o tom, že ho v casinu potkala opravdu mimořádná výhra.

Jak se britskému taxikáři ve vteřině obrátil život díky snu

Ačkoli to zní trochu bizarně, Selay dal na tuto předtuchu, se kterou se svěřil i své manželce. Za několik dní poté se rozhodl po poměrně klidné noci pro tentokrát už ukončit svou směnu. A zamířil do casina Genting Club Westcliff, ostatně jako mnohokrát předtím. V tomto casinu už se po deseti letech totiž stal poměrně stálým hostem. Tady nejprve vyzkoušel několik kol rulety. Tak jak to ostatně při svých zdejších návštěvách obvykle dělával. V té se mu tentokrát ovšem moc nedařilo, rozhodl se tedy svoje zvyky změnit a oblíbenou hru opustil.

Obrátil se místo ní k automatům, všiml si totiž neustále narůstajícího jackpotu. Možná bychom to mohli opět pokládat za jakési šťastné vnuknutí. Ve hře totiž padla čtyři esa a ta mu vynesla astronomickou výhru – téměř 90 000 dolarů. Podle generálního ředitele casina Simona Woodforda vzbudila zasloužený rozruch. Šlo o největší jackpot, který za celou historii casina padl. Pro samotného vítěze se taktéž jednalo o první takto vysokou sumu, kterou se mu podařilo získat.

A jak nejlépe využít jackpot podle pyšného výherce

A jak hrdý vítěz naložil se svou výhrou? Selay, pocházející z Kypru, se v médiích svěřil s plány na pořízení rodinného domu, automobilu pro manželku a v neposlední řadě i odtajnil úmysl část úspor odložit stranou pro své dva dospívající potomky.

Plyne z jeho příběhu nějaké ponaučení? Rozhodně ano. Věřte svým snům, nebojte se za nimi kráčet a naslouchejte vlastní intuici. Splnění zdánlivě nereálných tužeb jste možná blíže, než by se mohlo zdát.

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.