Multilotto Triple Wild Seven – Recenze offline verze

Pavel Nový  · 
Multilotto Triple Wild Seven – Recenze offline verze

Není žádnou novinkou, že poslední léta dává většina milovníků výherních automatů přednost online casinům. Dělá tak z řady dobrých a celkem pochopitelných důvodů (nesčetné bonusy, obvykle i vyšší výherní poměry, …). Ale co si tu budeme nalhávat, zahrát si poctivě a postaru na modelu s opravdovými tlačítky, to je hned odlišná zábava a akce lépe odsýpá!

Dnešní článek je prvním z dlouhé řady, v nichž se budete setkávat s preview a jakýmisi krátkými recenzemi moderních offline výherních automatů. A to samozřejmě primárně s těmi, jenž jsou právě u offline automatových hráčů populární. Nebo je doslova a takříkajíc přímo pokládají za „srdcovky“ nebo „legendy heren“. A to proto, jelikož absolutně každý z nich (nás) má obvykle v záloze i nějaký ten nejoblíbenější kousek. A leckdy to nebývá pouze hrací automat jediný, ale klidně i tři-čtyři zároveň. A byla by pochopitelně velká škoda je mezi vším tím moderním online hraním nezmínit. Ale obraťme již raději svoji pozornost zpět k dnešnímu modelu!

Jaký je hrací offline automat Multilotto Triple Wild Seven?

Dnes se totiž podíváme právě a zrovna na jeho zoubek. Výherní offline automat Multilotto Triple Wild Seven disponuje trojicí otáčivých válců. Výplatních linií se jeho autoři rozhodli použít osvědčených pět, jako například u nás oblíbení Sizzling Hot či Sizzling Hot Deluxe. A kdybychom se zase měli bavit chvilku na téma rozpětí zde povolených sázek, tak si zde zahrajete od koruny jediné až po tisícovku. To se prý mimochodem liší server od serveru, ale offline automat Multilotto Triple Wild Seven určitě nemůže nabízet rozpětí jiné, nežli jaké jsou v ČR zákonné nároky, že ano…

offline-vyherni-automat-multilotto-triple-wild-seven-a-ctyrnasobna-vyhra-se-symboly-svestek

Vlastní hra zde je přesně taková, na jakou jste již dávno zvyklí z jiných hracích automatů online i offline typu – tvoříte zkrátka výherní/speciální kombinace na bubnech. Pamatujte ale, že co se tady týče kompletně veškerých výher, tak ty se zde čtou vždy a jen zleva doprava.

Symbol „Bell Mystery“ funguje jako Scatter. Když se vám je totiž podaří seřadit u výherního automatu Multilotto Triple Wild Seven aspoň ve třech vydáních, dočkáte se na oplátku od automatu bonusové hry.

Jak již napovídá samotný název tohoto výherního automatu, Wildem jsou zde ony jakoby tři sedmičky najednou. Platí, že každý symbol tento nahrazuje na kole všechny symboly jiné (bez výjimky kompletně). A aby to nebylo málo, působí i jako dvojitý násobič.

Výplatní poměry hracího automatu Multilotto Triple Wild Seven

Výhry se zde vyplácí podle následujících pravidel:

Trojice 777 značí stonásobnou výhru. Dalším nejvýše vypláceným symbolem je Meloun s šestnáctinásobkem sázky. Pak tu máme Hrozen po osmi, Švestky po čtyřech, Pomeranče po třech, Citrony po dvou a Třešně rovněž po dvou. Jak jsme již naznačili dříve, tři Zvonky (též Bell) pro vás znamenají Bell Mystery hru, která vám vyplatí dvojnásobek až stonásobek náhodně.

A ještě pár slov k Multiplierům/Násobičům. Každá výhra může být u výherního automat Multilotto Triple Wild Seven vynásobena maximálně pětkrát. A musí platit i to, že se poté stále vejde do zákonem povolené maximální sázky. I sedmičky násobí pokaždé dvakrát. Zní to složitě, ale je to vlastně zcela prosté. Když máte Symbol 7 v základní kombinaci na otáčivém bubnu dvakrát, máte čtyřnásobek, když je tam jeden, je to dvojnásobek.

hraci-automat-multilotto-triple-wild-seven-nabizi-petici-vyplatnich-linii

Ovládání je vrcholem jednoduchosti. Tlačítkem „Start/Auto“ pochopitelně odstartujete spin. „Sázkou“ měníte výši sázek. „Zpět“ vás vrátí ze hry do menu pro volbu hry jiné. „Hold1“ slouží k násobení výhry (červená) a i „Hold5“ k identické věci (nyní však již ale barva černá). A přirozeně, knoflík „Vyplatit/Nápověda“ nedělá absolutně nic jiného, nežli je na něm napsáno.

Hrát či nehrát na offline automatu Multilotto Triple Wild Seven, toť otázka?

Offline výherní automat Multilotto Triple Wild Seven je kouskem vrcholně jednoduchým, přehledným a povedeným. Bylo to opravdu nesmírně osvěžující po všem tom klikání myší na ikony konečně zase jednou po čase držet v ruce skutečná tlačítka. Ať si kdo chce, co chce říká, je to při hře úplně jiný zážitek… Člověk si tu hru zde prostě tak nějak více smysly vychutná, ač je výhernost znatelně nižší, než mají online automaty. Pročež se autor tím pádem již teď velmi, velmi těší na další recenze jiných u nás hraných (a neméně našimi hráči zbožňovaných) offline výherních automatů, jenž se u nás (doufejme) co nevidět zase brzy objeví!

Hodně štěstí ve hře!

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.