Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Pavel Nový  · 
Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Velmi oblíbená a hodně sledovaná masivní konference ICE Totally Gaming 2016 konající se 2.-4. února! Zavzpomínejme, co všechno se na veletrhu odehrálo, a těšme se na ten příští, který se bude konat již zanedlouho.

Playtech patří mezi špičkové vývojáře softwaru pro kasina

Není pochyb o tom, že jedním z nejvýznamnějších stánků na ICE 2016 byl ten od Playtech. Což je společnost, která se zabývá vývojem softwaru on-line kasina a je výrobcem skvělých automatů, které si můžete zahrát i u nás na stránce. Představili nám své projekty na poutavých obrovských obrazovkách, vystavili zde řadu svých výrobků a dokonce měli pro své fanoušky i plně vybavené konferenční místnosti.

V těchto třech dnech Playtech u svého stánku představoval prezentaci 15″TED“ styl s interními odborníky, za kterými mohli všichni účastnění přijít. Marketingový ředitel Luke Davis ve svém prohlášení uvedl, že společnost je průkopníkem Playtech ONE, což je platforma, která poskytuje omni-channel pro hráče napříč jakýmkolu produktem hraným v zařízení z jednoho účtu.

NetEnt odhalil svůj nový videoautomat

NetEnt se objevuje každoročně na ICE, kde představuje své výherní automaty. Letos poodhalil naprosto jedinečný a inovativní videoautomat ve své NetEnt Rocks trilogii. Během roku pak fanouškům představil automaty Jimi Hendrix a Motörhead.

Kromě těchto vychytávek se společnost zaměřila na vývoj inovativních her, například představila nový nápad pro Jack VR (jedná se o virtuální realitu pro verzi svého velmi populárního Jacku).

Na veletrhu významně přispěl k novinkám i asijský trh

Asijský trh přispívá svými virtuálními hrami stále větší měrou a na loňském veletrhu to Asiaté potvrdili, například Asia Gaming Sales Director nebo Kelvin Chiu. Představili zde různé hry, zmínili i důležitost zahraničních provozovatelů hazardu. Chiu ve svém prohlášení sdělil, že v souvislosti s nedostatkem porozumění evropských operátorů k asijským hrám došlo k jejich selhání při pokusu připravit půdu v Asii. Přitom dnešní mladí lidé v Asii projevují vysoký zájem o hry v právě v mobilních telefonech.

Indie disponuje širokým trhem pro hazard

Nejpopulárnější seminář tohoto ročníku na ICE byl pravděpodobně Indie Briefing. Toho se zúčastnili operátoři, kteří potřebují získat oporu na indickém trhu s hazardními hrami. Řešili se zde například problémy vztahující se na regulační a právní ochranu, aktualizace a nové příležitosti pro tamní provozovatele. Vidushpat Singhania ve svém prohlášení uvedl, že země považuje poker, žolíky a třeba i sportovní sázky za hry dovednosti, nikoli hazard.

Nechme se tedy překvapit, čím společnosti na letošním ICE Totally Gaming ohromí své fanoušky!

 

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.