Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Pavel Nový  · 
Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Velmi oblíbená a hodně sledovaná masivní konference ICE Totally Gaming 2016 konající se 2.-4. února! Zavzpomínejme, co všechno se na veletrhu odehrálo, a těšme se na ten příští, který se bude konat již zanedlouho.

Playtech patří mezi špičkové vývojáře softwaru pro kasina

Není pochyb o tom, že jedním z nejvýznamnějších stánků na ICE 2016 byl ten od Playtech. Což je společnost, která se zabývá vývojem softwaru on-line kasina a je výrobcem skvělých automatů, které si můžete zahrát i u nás na stránce. Představili nám své projekty na poutavých obrovských obrazovkách, vystavili zde řadu svých výrobků a dokonce měli pro své fanoušky i plně vybavené konferenční místnosti.

V těchto třech dnech Playtech u svého stánku představoval prezentaci 15″TED“ styl s interními odborníky, za kterými mohli všichni účastnění přijít. Marketingový ředitel Luke Davis ve svém prohlášení uvedl, že společnost je průkopníkem Playtech ONE, což je platforma, která poskytuje omni-channel pro hráče napříč jakýmkolu produktem hraným v zařízení z jednoho účtu.

NetEnt odhalil svůj nový videoautomat

NetEnt se objevuje každoročně na ICE, kde představuje své výherní automaty. Letos poodhalil naprosto jedinečný a inovativní videoautomat ve své NetEnt Rocks trilogii. Během roku pak fanouškům představil automaty Jimi Hendrix a Motörhead.

Kromě těchto vychytávek se společnost zaměřila na vývoj inovativních her, například představila nový nápad pro Jack VR (jedná se o virtuální realitu pro verzi svého velmi populárního Jacku).

Na veletrhu významně přispěl k novinkám i asijský trh

Asijský trh přispívá svými virtuálními hrami stále větší měrou a na loňském veletrhu to Asiaté potvrdili, například Asia Gaming Sales Director nebo Kelvin Chiu. Představili zde různé hry, zmínili i důležitost zahraničních provozovatelů hazardu. Chiu ve svém prohlášení sdělil, že v souvislosti s nedostatkem porozumění evropských operátorů k asijským hrám došlo k jejich selhání při pokusu připravit půdu v Asii. Přitom dnešní mladí lidé v Asii projevují vysoký zájem o hry v právě v mobilních telefonech.

Indie disponuje širokým trhem pro hazard

Nejpopulárnější seminář tohoto ročníku na ICE byl pravděpodobně Indie Briefing. Toho se zúčastnili operátoři, kteří potřebují získat oporu na indickém trhu s hazardními hrami. Řešili se zde například problémy vztahující se na regulační a právní ochranu, aktualizace a nové příležitosti pro tamní provozovatele. Vidushpat Singhania ve svém prohlášení uvedl, že země považuje poker, žolíky a třeba i sportovní sázky za hry dovednosti, nikoli hazard.

Nechme se tedy překvapit, čím společnosti na letošním ICE Totally Gaming ohromí své fanoušky!

 

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?