Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Pavel Nový  · 
Ohlédnutí – ICE Totally Gaming 2016 byla plná nečekaných úspěchů!

Velmi oblíbená a hodně sledovaná masivní konference ICE Totally Gaming 2016 konající se 2.-4. února! Zavzpomínejme, co všechno se na veletrhu odehrálo, a těšme se na ten příští, který se bude konat již zanedlouho.

Playtech patří mezi špičkové vývojáře softwaru pro kasina

Není pochyb o tom, že jedním z nejvýznamnějších stánků na ICE 2016 byl ten od Playtech. Což je společnost, která se zabývá vývojem softwaru on-line kasina a je výrobcem skvělých automatů, které si můžete zahrát i u nás na stránce. Představili nám své projekty na poutavých obrovských obrazovkách, vystavili zde řadu svých výrobků a dokonce měli pro své fanoušky i plně vybavené konferenční místnosti.

V těchto třech dnech Playtech u svého stánku představoval prezentaci 15″TED“ styl s interními odborníky, za kterými mohli všichni účastnění přijít. Marketingový ředitel Luke Davis ve svém prohlášení uvedl, že společnost je průkopníkem Playtech ONE, což je platforma, která poskytuje omni-channel pro hráče napříč jakýmkolu produktem hraným v zařízení z jednoho účtu.

NetEnt odhalil svůj nový videoautomat

NetEnt se objevuje každoročně na ICE, kde představuje své výherní automaty. Letos poodhalil naprosto jedinečný a inovativní videoautomat ve své NetEnt Rocks trilogii. Během roku pak fanouškům představil automaty Jimi Hendrix a Motörhead.

Kromě těchto vychytávek se společnost zaměřila na vývoj inovativních her, například představila nový nápad pro Jack VR (jedná se o virtuální realitu pro verzi svého velmi populárního Jacku).

Na veletrhu významně přispěl k novinkám i asijský trh

Asijský trh přispívá svými virtuálními hrami stále větší měrou a na loňském veletrhu to Asiaté potvrdili, například Asia Gaming Sales Director nebo Kelvin Chiu. Představili zde různé hry, zmínili i důležitost zahraničních provozovatelů hazardu. Chiu ve svém prohlášení sdělil, že v souvislosti s nedostatkem porozumění evropských operátorů k asijským hrám došlo k jejich selhání při pokusu připravit půdu v Asii. Přitom dnešní mladí lidé v Asii projevují vysoký zájem o hry v právě v mobilních telefonech.

Indie disponuje širokým trhem pro hazard

Nejpopulárnější seminář tohoto ročníku na ICE byl pravděpodobně Indie Briefing. Toho se zúčastnili operátoři, kteří potřebují získat oporu na indickém trhu s hazardními hrami. Řešili se zde například problémy vztahující se na regulační a právní ochranu, aktualizace a nové příležitosti pro tamní provozovatele. Vidushpat Singhania ve svém prohlášení uvedl, že země považuje poker, žolíky a třeba i sportovní sázky za hry dovednosti, nikoli hazard.

Nechme se tedy překvapit, čím společnosti na letošním ICE Totally Gaming ohromí své fanoušky!

 

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.