Jak si vybrat online automat, který vám opravdu sedne?

Pavel Nový  · 
Jak si vybrat online automat, který vám opravdu sedne?

Výběr online automatu se zaručeně nevyplatí podceňovat. Může být dokonce faktorem, který zásadně ovlivní vaši šanci na to, abyste uspěli. Na které body byste neměli zapomenout?

Pohlídejte si výši vkladu

Důležitá je výše vkladu. Přestože neplatí žádná úměra ohledně výše vkladu a šance na výhru ve smyslu, že čím více si vsadíte, tím spíše vyhrajete, neměli byste určitě na tuhle vlastnost opomíjet. Vybírejte úměrně svým možnostem, protože pokud budete točit za 100 Kč otočku, můžete skončit dříve, než začnete.

Rozhodně se nikdy a za žádných okolností nedejte strhnout k utrácení vyšších částek, než které si můžete dovolit! Striktně si nastavte svůj denní limit pro hru a žádným způsobem ho nepřekračujte! Pokud se nedokážete omezovat vlastními silami, využijte nástroje k nastavení limitů. Ty nabízí mnoho casin v rámci prosazování zásad zodpovědného hraní.

Zajímejte se o výplatní poměr

Sledujte také jejich výplatní poměr. Zaměřit byste se měli na ty výherní automaty, u nichž se tato hodnota udává alespoň na 95 %. V takovém případě už máte slušnou šanci na výhru. Berte ovšem stále ohled na to, že výherní automat je takto nastaven a není vybavený žádnou pamětí. Tudíž ho nezajímá, komu a kdy výhru vydá. Pokud se vám nedaří, záleží jen a jen na vás, jestli přesedláte na jiný automat, nebo se pustíte do boje s tím rozehraným. V tomto musíte věřit svému hráčskéhu citu.

Poznejte princip fungování automatu

Několik automatů si vyzkoušejte, než si vyberete ten „svůj“. Využijte možnost hraní pro zábavu, osahejte si jeho ovládání a prozkoumejte všechny vlastnosti. Ujistěte se, že naprosto přesně víte, co očekávat od toho, na kterém hrajete, chápete jeho princip a důkladně jste si prohlédli paytable.

Sledujte promoakce

Nabízí casino na daný automat bonusy v podobě volných zatočení? Jde o ideální způsob, jak si užít ještě větší porci zábavy s minimálním rizikem. Pokud už jste připraveni na opravdovou akci, proč nevyzkoušet vstupní bonus, případně nějaké reload bonusy? Samozřejmě byste ale nikdy neměli zapomínat na poznatky z předchozích bodů.

Držíme palce a v případě velké výhry nám nezapomeňte napsat!!!

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.