Jak si vybrat online automat, který vám opravdu sedne?

Pavel Nový  · 
Jak si vybrat online automat, který vám opravdu sedne?

Výběr online automatu se zaručeně nevyplatí podceňovat. Může být dokonce faktorem, který zásadně ovlivní vaši šanci na to, abyste uspěli. Na které body byste neměli zapomenout?

Pohlídejte si výši vkladu

Důležitá je výše vkladu. Přestože neplatí žádná úměra ohledně výše vkladu a šance na výhru ve smyslu, že čím více si vsadíte, tím spíše vyhrajete, neměli byste určitě na tuhle vlastnost opomíjet. Vybírejte úměrně svým možnostem, protože pokud budete točit za 100 Kč otočku, můžete skončit dříve, než začnete.

Rozhodně se nikdy a za žádných okolností nedejte strhnout k utrácení vyšších částek, než které si můžete dovolit! Striktně si nastavte svůj denní limit pro hru a žádným způsobem ho nepřekračujte! Pokud se nedokážete omezovat vlastními silami, využijte nástroje k nastavení limitů. Ty nabízí mnoho casin v rámci prosazování zásad zodpovědného hraní.

Zajímejte se o výplatní poměr

Sledujte také jejich výplatní poměr. Zaměřit byste se měli na ty výherní automaty, u nichž se tato hodnota udává alespoň na 95 %. V takovém případě už máte slušnou šanci na výhru. Berte ovšem stále ohled na to, že výherní automat je takto nastaven a není vybavený žádnou pamětí. Tudíž ho nezajímá, komu a kdy výhru vydá. Pokud se vám nedaří, záleží jen a jen na vás, jestli přesedláte na jiný automat, nebo se pustíte do boje s tím rozehraným. V tomto musíte věřit svému hráčskéhu citu.

Poznejte princip fungování automatu

Několik automatů si vyzkoušejte, než si vyberete ten „svůj“. Využijte možnost hraní pro zábavu, osahejte si jeho ovládání a prozkoumejte všechny vlastnosti. Ujistěte se, že naprosto přesně víte, co očekávat od toho, na kterém hrajete, chápete jeho princip a důkladně jste si prohlédli paytable.

Sledujte promoakce

Nabízí casino na daný automat bonusy v podobě volných zatočení? Jde o ideální způsob, jak si užít ještě větší porci zábavy s minimálním rizikem. Pokud už jste připraveni na opravdovou akci, proč nevyzkoušet vstupní bonus, případně nějaké reload bonusy? Samozřejmě byste ale nikdy neměli zapomínat na poznatky z předchozích bodů.

Držíme palce a v případě velké výhry nám nezapomeňte napsat!!!

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?