Hrajte s čistou hlavou

Pavel Nový  · 
Hrajte s čistou hlavou

Pamatujte si v první řadě, že hraní hazardních her by vždy mělo být zábavou. Hrát tedy musíte s takzvaně čistou hlavou. Hraní není únik. Nepatří sem stres, alkohol nebo jiné návykové látky a neměli byste se k němu uchylovat v jakékoli situaci, kdy máte potíže, které potřebujete řešit. Ať už finanční či jiné.

Nehrajte ve stresu nebo pod vlivem alkoholu

Jste-li pod tlakem, citelně se zvyšuje riziko, že uděláte chybu

To je značný problém u těch her, kde výhra závisí spíše než na štěstí na vašem logickém úsudku a na schopnosti správně vyhodnotit situaci, což je podstatné například v pokeru. Několik skleniček nebo podrážděná nálada vaše rozhodování jednoznačně ovlivní, přestože si možná myslíte, že tomu tak není. Nedejte se strhnout k nesmyslnému riziku, a to nikde, ani u výherních automatů, které nejsou tak náročné na herní strategii. Využijte navíc toho, že můžete v takovém případě hrát z domova, což vám zajistí potřebný klid a soukromí. Nicméně i tak odstraňte ze svého dosahu všechny rušivé elementy, abyste se mohli opravdu dokonale soustředit. Z jedné strany na vás mluví partner či partnerka a z druhé děti? To skutečně není ideální atmosféra, pro hraní si vyhraďte volné chvíle. Navíc byste rozhodně neměli upřednostnit online automaty před svou rodinou.

Stanovte si adekvátní finanční limity

Proto také dbejte na to, že hrát byste měli jen v rozmezí těch sum, o které si můžete případně dovolit přijít. Pokud vám přeje štěstí, rozhodně byste se i tak měli držet při zemi a svůj původně stanovený rozpočet zkrátka nepřekračovat. Prevencí je nevkládat více, než si můžete dovolit ztratit. Protože sama casina podporují zodpovědné hraní, v celé řadě z nich si lze nastavit herní limity, které vám pomohou udržet pod kontrolou množství peněz i času, kterými disponujete.

Zjistěte si maximum informací

Zapomenout byste si rozhodně neměli nejen svůj bystrý úsudek, ale také dostatek informací. Informujte se o tom, jak se k online hraní staví stávající platná legislativa. Zjistěte si údaje o casinu, ve kterém se chystáte hrát, nastudujte si na internetu recenze. Bedlivě se seznamte s jeho podmínkami. Následně byste si měli vybrat takovou hru, která vám nejlépe vyhovuje svými pravidly a důkladně si prostudovat také její princip. Můžete si ji vyzkoušet i nanečisto, v režimu zdarma. Teprve pak přikročte k hraní za skutečné peníze.

Pamatujte na to, že ti skutečně úspěšní hrají s rozvahou, racionalitou a dokonalou znalostí pravidel pravděpodobnosti.

Portál automaty-zdarma.com tu pro vás bude vždy, ať již vyhráváte nebo prohráváte. I my jsme hráči a proto známe i hořkost neúspěchu. Čtěte nás, komentujte, komunikujte s námi na sociálních sítích. Pokud ucítíte nějaké známky blížícího se problému, ať už je jakýkoliv, ozvěte se nám!

Držíme palce
tým automaty-zdarma.com

Doporučené články

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Velké srovnání – výhody a nevýhody online casin a kamenných heren

Offline automaty Rady pro hráče Zajímavosti

Svět hazardní her a casin dynamicky reaguje na požadavky hráčů, technologický vývoj i regulace a zákony, které provozování hazardních her ovlivňují. Hra rulety, blackjacku, kostek, pokeru a automatů už dávno není spojená s cestou do kamenného casina. V současné době mají hráči všechny hry na dosah ruky jedním kliknutí na mobilu, tabletu nebo počítači, a to kdekoli a kdykoli. Jaký je rozdíl mezi návštěvou kamenného casina nebo virtuálním hraním v online casinu? Tým recenzentů webu Automaty zdarma pro vás připravil velké srovnání.

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Jak se zbavit závislosti na automatech a vyléčit se z gamblerství

Rady pro hráče

Na stránkách každého online casina najdete varování, že účast na hazardních hrách může způsobit závislost, a rozhodně se nejedná o bezpředmětnou informaci. Jakkoli jsou hazardní hry, jako jsou automaty, blackjack, ruleta, poker, kostky a mnoho dalších, určené primárně pro zábavu a vzrušení při čekání na výhru, mnoho lidí si na hře vypěstuje závislost. Ta má pak stejně negativní vliv na osobní a profesní život, jako závislost na drogách nebo alkoholu. Podle statistik organizací, které pomáhají lidem zbavit se závislosti, je zasaženo 5 % populace. Jak poznat závislost na automatech u sebe i u našich blízkých a jak se jí zbavit? Poradíme vám, jak na to.