Hrajte s čistou hlavou

Pavel Nový  · 
Hrajte s čistou hlavou

Pamatujte si v první řadě, že hraní hazardních her by vždy mělo být zábavou. Hrát tedy musíte s takzvaně čistou hlavou. Hraní není únik. Nepatří sem stres, alkohol nebo jiné návykové látky a neměli byste se k němu uchylovat v jakékoli situaci, kdy máte potíže, které potřebujete řešit. Ať už finanční či jiné.

Nehrajte ve stresu nebo pod vlivem alkoholu

Jste-li pod tlakem, citelně se zvyšuje riziko, že uděláte chybu

To je značný problém u těch her, kde výhra závisí spíše než na štěstí na vašem logickém úsudku a na schopnosti správně vyhodnotit situaci, což je podstatné například v pokeru. Několik skleniček nebo podrážděná nálada vaše rozhodování jednoznačně ovlivní, přestože si možná myslíte, že tomu tak není. Nedejte se strhnout k nesmyslnému riziku, a to nikde, ani u výherních automatů, které nejsou tak náročné na herní strategii. Využijte navíc toho, že můžete v takovém případě hrát z domova, což vám zajistí potřebný klid a soukromí. Nicméně i tak odstraňte ze svého dosahu všechny rušivé elementy, abyste se mohli opravdu dokonale soustředit. Z jedné strany na vás mluví partner či partnerka a z druhé děti? To skutečně není ideální atmosféra, pro hraní si vyhraďte volné chvíle. Navíc byste rozhodně neměli upřednostnit online automaty před svou rodinou.

Stanovte si adekvátní finanční limity

Proto také dbejte na to, že hrát byste měli jen v rozmezí těch sum, o které si můžete případně dovolit přijít. Pokud vám přeje štěstí, rozhodně byste se i tak měli držet při zemi a svůj původně stanovený rozpočet zkrátka nepřekračovat. Prevencí je nevkládat více, než si můžete dovolit ztratit. Protože sama casina podporují zodpovědné hraní, v celé řadě z nich si lze nastavit herní limity, které vám pomohou udržet pod kontrolou množství peněz i času, kterými disponujete.

Zjistěte si maximum informací

Zapomenout byste si rozhodně neměli nejen svůj bystrý úsudek, ale také dostatek informací. Informujte se o tom, jak se k online hraní staví stávající platná legislativa. Zjistěte si údaje o casinu, ve kterém se chystáte hrát, nastudujte si na internetu recenze. Bedlivě se seznamte s jeho podmínkami. Následně byste si měli vybrat takovou hru, která vám nejlépe vyhovuje svými pravidly a důkladně si prostudovat také její princip. Můžete si ji vyzkoušet i nanečisto, v režimu zdarma. Teprve pak přikročte k hraní za skutečné peníze.

Pamatujte na to, že ti skutečně úspěšní hrají s rozvahou, racionalitou a dokonalou znalostí pravidel pravděpodobnosti.

Portál automaty-zdarma.com tu pro vás bude vždy, ať již vyhráváte nebo prohráváte. I my jsme hráči a proto známe i hořkost neúspěchu. Čtěte nás, komentujte, komunikujte s námi na sociálních sítích. Pokud ucítíte nějaké známky blížícího se problému, ať už je jakýkoliv, ozvěte se nám!

Držíme palce
tým automaty-zdarma.com

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?