Česká jednička Tipsport přichází!

Pavel Nový  · 
Česká jednička Tipsport přichází!

Tipsport si od svého založení v roce 1991 dokázal vybudovat post největší české sázkové kanceláře. Není proto divu, že se změnou legislativy si nachystal i vstup do světa online casin. Dá se očekávat, že zisk potřebného oprávnění v tomto případě nebude problém. A čím svoje fanoušky potěší?

Co Tipsport chystá?

Na své si přijdou v první řadě vyznavači výherních automatů. V tomto ryze českém casinu se dočkáme bohaté nabídky. Chybět ale nebudou ani klasické hry, které znáte i z kamenných casin. Těšit se můžete na ruletu i blackjack. A nebude scházet ani videopoker.

Rozdávat se budou štědré bonusy, a to nejen vstupní, ale i za opakované vklady, dále zatočení zdarma a na hráče čekají i lákavé progresivní jackpoty. Bude tedy rozhodně o co stát.

Jak se bude hrát?

Pokud už služby Tipsportu využíváte, podle dostupných zpráv by vám měl stačit jeden účet jak pro sázkovou kancelář, tak i pro budoucí casino. Hrát půjde klasicky přes počítač, ale využít budete moci rovněž mobilní telefon.

Tipsport také připravil reklamní spoty k propagaci nového online casina. Přesné datum jeho spuštění ovšem zatím oficiálně neoznámil.

Těšíte se jako my? Pište do komentářů!

Další doporučené články