Česká jednička Tipsport přichází!

Pavel Nový  · 
Česká jednička Tipsport přichází!

Tipsport si od svého založení v roce 1991 dokázal vybudovat post největší české sázkové kanceláře. Není proto divu, že se změnou legislativy si nachystal i vstup do světa online casin. Dá se očekávat, že zisk potřebného oprávnění v tomto případě nebude problém. A čím svoje fanoušky potěší?

Co Tipsport chystá?

Na své si přijdou v první řadě vyznavači výherních automatů. V tomto ryze českém casinu se dočkáme bohaté nabídky. Chybět ale nebudou ani klasické hry, které znáte i z kamenných casin. Těšit se můžete na ruletu i blackjack. A nebude scházet ani videopoker.

Rozdávat se budou štědré bonusy, a to nejen vstupní, ale i za opakované vklady, dále zatočení zdarma a na hráče čekají i lákavé progresivní jackpoty. Bude tedy rozhodně o co stát.

Jak se bude hrát?

Pokud už služby Tipsportu využíváte, podle dostupných zpráv by vám měl stačit jeden účet jak pro sázkovou kancelář, tak i pro budoucí casino. Hrát půjde klasicky přes počítač, ale využít budete moci rovněž mobilní telefon.

Tipsport také připravil reklamní spoty k propagaci nového online casina. Přesné datum jeho spuštění ovšem zatím oficiálně neoznámil.

Těšíte se jako my? Pište do komentářů!

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.