Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Pavel Nový  · 
Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Které online automaty si získaly srdce mnoha hráčů po celém světě a určitě byste je neměli opominout ani vy u nás v ČR či na Slovensku? K těm nejpopulárnějším, které si můžete zahrát zdarma, patří tyto:

1. Starburst

online automat Starburst

Tento výherní automat z dílny NetEnt předem dává tušit, že bude velmi štědrý. Nabízí 5 válců, 10 výherních linií a lákavou grafiku plnou luxusu s motivy třpytivých diamantů. Okouzlující hudební doprovod dokresluje unikátní atmosféru. Patří mezi stálice, které neztrácejí na oblibě a musíte ho rozhodně vyzkoušet i vy!

Zahrajte si automat Starburst zdarma hned teď

2. Sizzling Hot Deluxe

online automat Sizzling Hot Deluxe

Jde o jeden z nejpopulárnějších automatů a mají ho na svědomí vývojáři z Novomatic. Řadí se mezi ty klasické, ale na hratelnosti mu to rozhodně neubírá. Jde totiž o pořádně žhavou variaci na ve světě online hraní velmi oblíbené motivy ovoce. Disponuje 5 válci a 5 výherními liniemi. Nabídne vám hodiny a hodiny zábavy a adrenalinu. Dejte se zlákat!

Kam zajít? Nemusíte nikam, zkuste ho zdarma zde

3. Mega Joker

online automat Mega Joker

Do našeho výběru se probojoval i další „ovocný“ herní automat. Třešně, švestky, pomeranče… Mega Joker z dílny Novomatic má zkrátka šťávu! Na 5 válcích na vás čeká hned 40 výherních linií. A co je na něm nejzajímavější? Rozhodně progresivní jackpot! Výhra může být i vaše!

Vyzkoušejte automat Mega Joker od NetEnt zdarma zde

Přejeme spoustu zábavy!

Další doporučené články