Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Pavel Nový  · 
Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Které online automaty si získaly srdce mnoha hráčů po celém světě a určitě byste je neměli opominout ani vy u nás v ČR či na Slovensku? K těm nejpopulárnějším, které si můžete zahrát zdarma, patří tyto:

1. Starburst

online automat Starburst

Tento výherní automat z dílny NetEnt předem dává tušit, že bude velmi štědrý. Nabízí 5 válců, 10 výherních linií a lákavou grafiku plnou luxusu s motivy třpytivých diamantů. Okouzlující hudební doprovod dokresluje unikátní atmosféru. Patří mezi stálice, které neztrácejí na oblibě a musíte ho rozhodně vyzkoušet i vy!

Zahrajte si automat Starburst zdarma hned teď

2. Sizzling Hot Deluxe

online automat Sizzling Hot Deluxe

Jde o jeden z nejpopulárnějších automatů a mají ho na svědomí vývojáři z Novomatic. Řadí se mezi ty klasické, ale na hratelnosti mu to rozhodně neubírá. Jde totiž o pořádně žhavou variaci na ve světě online hraní velmi oblíbené motivy ovoce. Disponuje 5 válci a 5 výherními liniemi. Nabídne vám hodiny a hodiny zábavy a adrenalinu. Dejte se zlákat!

Kam zajít? Nemusíte nikam, zkuste ho zdarma zde

3. Mega Joker

online automat Mega Joker

Do našeho výběru se probojoval i další „ovocný“ herní automat. Třešně, švestky, pomeranče… Mega Joker z dílny Novomatic má zkrátka šťávu! Na 5 válcích na vás čeká hned 40 výherních linií. A co je na něm nejzajímavější? Rozhodně progresivní jackpot! Výhra může být i vaše!

Vyzkoušejte automat Mega Joker od NetEnt zdarma zde

Přejeme spoustu zábavy!

Doporučené články

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Největší výhra na automatech na světě = 39,7 miliiard dollarů 💵!

Historie Offline automaty Příběhy výherců Zajímavosti

Jackpot! To je slovo, které chce slyšet každý, kdo hraje výherní automaty. Je to šustivý zvuk peněz, který okamžitě mění život šťastného výherce. Největší jackpot, který kdy byl vyhrán na výherním automatu, vyhrál 25letý softwarový inženýr z Los Angeles, který v roce 2003 vyhrál úžasných 39,7 milionu dolarů na výherním automatu Megabucks.