Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Pavel Nový  · 
Co byste ve světě online automatů měli určitě vyzkoušet?

Které online automaty si získaly srdce mnoha hráčů po celém světě a určitě byste je neměli opominout ani vy u nás v ČR či na Slovensku? K těm nejpopulárnějším, které si můžete zahrát zdarma, patří tyto:

1. Starburst

online automat Starburst

Tento výherní automat z dílny NetEnt předem dává tušit, že bude velmi štědrý. Nabízí 5 válců, 10 výherních linií a lákavou grafiku plnou luxusu s motivy třpytivých diamantů. Okouzlující hudební doprovod dokresluje unikátní atmosféru. Patří mezi stálice, které neztrácejí na oblibě a musíte ho rozhodně vyzkoušet i vy!

Zahrajte si automat Starburst zdarma hned teď

2. Sizzling Hot Deluxe

online automat Sizzling Hot Deluxe

Jde o jeden z nejpopulárnějších automatů a mají ho na svědomí vývojáři z Novomatic. Řadí se mezi ty klasické, ale na hratelnosti mu to rozhodně neubírá. Jde totiž o pořádně žhavou variaci na ve světě online hraní velmi oblíbené motivy ovoce. Disponuje 5 válci a 5 výherními liniemi. Nabídne vám hodiny a hodiny zábavy a adrenalinu. Dejte se zlákat!

Kam zajít? Nemusíte nikam, zkuste ho zdarma zde

3. Mega Joker

online automat Mega Joker

Do našeho výběru se probojoval i další „ovocný“ herní automat. Třešně, švestky, pomeranče… Mega Joker z dílny Novomatic má zkrátka šťávu! Na 5 válcích na vás čeká hned 40 výherních linií. A co je na něm nejzajímavější? Rozhodně progresivní jackpot! Výhra může být i vaše!

Vyzkoušejte automat Mega Joker od NetEnt zdarma zde

Přejeme spoustu zábavy!

Doporučené články

10 nejvyšších výher na online automatech

10 nejvyšších výher na online automatech

Historie Příběhy výherců Zajímavosti

Hráči hrají v kamenných a online casinech automaty nejen pro zábavu a relax, ale také s vidinou zajímavé výhry. Snem každého hráče je pak trefit jackpot a odnést si maximální možnou výhru. Příběhy těch, kterým se to podařilo, ostatní hráče lákají a jsou pro ně inspirující. Jaké byly v minulosti nejvyšší výhry na online automatech a kdo jsou tito šťastný výherci. Podívejte se také, jak hrát automaty zdarma, bez vlastního vkladu a přitom stále mít šanci vytočit si na válcích automatů rekordní výhry.

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Nový zákon o hazardních hrách 2021: Co přináší hráčům v kamenných i online casinech?

Legislativa

V minulosti byla situace na trhu s hazardními hrami pro hráče i provozovatele kamenných a online casin poměrně nepřehledná. K určitému nastavení platných podmínek a pravidel došlo v roce 2017, kdy vešel v platnost takzvaný loterijní zákon. Ten upravoval například zdanění casin, nastavil pravidla pro zodpovědné hraní nebo umožnil vstup na český trh i zahraničním provozovatelům. Jaká je v současnosti aktuální situace na poli sázkových kancelář a heren a kde hrát hazardní hry v online casinech v roce 2021?