Novomatic

Společnost Novomatic založil v roce 1980 miliardář Johann Graf a společnost se ještě v osmdesátých letech stala velmi rychle domácí značkou kvality ve světě kamenných kasin. Novomatic začínala jako výrobce jednoduchých a elegantních fyzických výherních automatů pro kamenná kasina, ale postupem času se začala zajímat také o trh s online výherními automaty. Z její dílny dnes pochází jedny z nejhranějších a nejlepších online výherních automatů, které jsou na trhu k dispozici. Společnost Novomatic v současné době zaměstnává přes 25 000 oborníků v 45 zemích světa a provozuje 2100 dceřiných společností po celém světě s ročním obratem přes 2,3 miliard eur. Číst více

Seřadit podle
nejhranější
nejhranější
nejlépe hodnocené
nejnovější

Doslova epické tituly Book of Ra, Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot a Dolphin’s Pearl spolu s různými tradičními tříválcovými výherními automaty zdarma proslavily online automatovou dílnu Novomatic po celém světě. Závratná popularita těchto výherních automatů dokonce přiměla společnost vytvořit jejich deluxe verze a nabídnout v nich nové a suprové bonusové funkce, vyšší počty výherních linií, spiny zdarma, wild a scatter symboly a masivní jackpoty. To vše jméno Novomatic v online herním světě ještě více proslavilo.

Je pravdou, že získání přízně ve světě online výherních automatů nebylo pro tuto společnost, která již byla jedním z největších výrobců fyzických výherních automatů, příliš těžké. Společnost Nomovatic totiž pouze usnadnila milovníkům online výherních automatů přístup k jejich nejoblíbenějším hrám z jakéhokoli místa na světě.

Díky jejímu neustále rostoucímu týmu odborníků jsou výherní automaty Novomatic velmi dobře známé pro svoji funkčnost, bezpečnost a důvěryhodnost, zvláště při hraní online automatů za reálné peníze. Bezchybnost při tvorbě automatů garantuje hráčům výherních automatů od Novomatic vždy bezpečné, jednoduché a zábavné herní prostředí. A aby společnost Novomatic zaručila tvorbu pouze těch nejmodernějších a nejbezpečnějších online hracích automatů za reálné peníze, zakoupila společnost Greentube Internet Entertainment Solutions.

Jak fungují Novomatic automaty zdarma

Společnost Novomatic se sídlem v Rakouském městečku Gumpoldskirchen se představila světu a hernímu průmyslu v osmdesátých letech dvacátého století a od té doby poskytuje hráčům z celého světa pouze ty nejmodernější a nejkvalitnější výherní automaty a progresivní automaty, které přinesly revoluci do herního průmyslu a poskytly fanouškům online automatů nespočitatelné hodiny vzrušení, zábavy a samozřejmě i výher.

Milovníci výherních automatů často diskutují o tom, proč společnost Novomatic nevyvíjí ultra moderní a efektnější hry, stejně jako její konkurence. Zdá se, že společnost Novomatic se řídí starým pořekadlem, co není rozbité, nespravuj, které se perfektně adaptuje na většinu jejích online automatů. Jednoduše tak sází na tvorbu perfektně funkčních výherních automatů nabízejících fantastickou škálu vyzkoušených a ověřených výherních automatů online zdarma.

Za druhé také platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Plynulé, moderní a při tom čisté herní prostředí všech online výherních automatů zdarma společnosti Nomovatic zaručuje hráčům, že přesně vědí, co od automatů očekávat. Konkrétně to je brilantně ilustrovaná grafika, jednoduchý a elegantní příběh, vícero výherních linií a tuny zábavy. Fanouškovská základna společnosti Novomatic roste exponenciální rychlostí již od prvního dne, kdy se tato společnost představila na trhu s online výherními automaty zdarma. Společnost Novomatic se udržuje na špičce žebříčku oblíbenosti zvláště díky svým známým automatům, jako je například Book of Ra. Na popularitě v herním průmyslu jí ale přidaly také potenciální závratné jackpoty. Společnost Novomatic totiž velmi dobře ví, že ti praví hráči hrají, aby vyhráli, a to opravdu zásadní částky. Nedílnou součástí všech automatů jsou mimořádné jackpoty a bonusová kola zvyšující šance na získání výher. Výherní automaty od Novomatic tak hráčům nabízí přesně to, co chtějí nejvíce. Úžasné peněžní odměny a při tom spoustu zábavy.

Zahrajte si výherní automaty společnosti Novomatic zdarma ještě dnes na Slotu a vyhrajte!

Nejlepší výrobce ve světě

Od svého vzniku vydala společnost Novomatic již spoustu velmi populárních výherních automatů, které jsou dostupné online, neobsahují žádné podvodné kódy, fungují bezchybně a je zkrátka potěšení si je zahrát. Vývoj a tvorba inovativních výherních automatů je hlavním cílem společnosti Novomatic již po dlouhá léta a právě díky tomu má tato společnost v současnosti na seznamu přes 90 populárních typů online automatů. To nejlepší ale je, že vy si můžete zahrát online výherní automaty společnosti Novomatic zdarma nebo za reálné peníze a vyhrát opravdové peněžní odměny jen za to, že se skvěle bavíte.

Společnost Novomatic je ale také známá pro tvorbu perfektních stolních společenských her a karetních her. Výherní automaty jsou ale nejsilnější stránkou v portfoliu této společnosti a zajistily jí obrovský růst.

Hrajte i na mobilu nebo tabletu

Všechny úžasné a nejžhavější výherní automaty pocházející od zkušeného týmu vývojářů společnosti Novomatic si můžete zahrát online zdarma nebo za reálné peníze přímo ve vašem internetovém prohlížeči. Znamená to, že není potřeba nic stahovat a můžete začít hrát online výherní automaty od Novomatic okamžitě. A co je ještě lepší? Společnost Novomatic velmi rychle zareagovala na masivní poptávku a využila potenciálu mobilního trhu. Nyní proto tvrdě pracuje na optimalizaci všech výherních automatů zdarma pro mobilní zařízení, včetně tabletů a mobilních telefonů s operačním systémem Android, iOS nebo Windows. To nejlepší od společnosti Novomatic si tak můžete užít kdykoli a kdekoli se právě nacházíte.

Celosvětová jednička 

Celosvětový úspěch dosažený společností Novomatic je velmi těžké přehlédnout. Tato společnost opravdu pracuje velmi tvrdě, aby celosvětové hráčské komunitě online výherních automatů zdarma ukázala, co je to opravdová zábava. Výherní automaty online společnosti Novomatic tak jsou stále světově nejoblíbenější a drží si své čestné místo mezi ostatními online výherními automaty zdarma právě díky své jednoduchosti, snadnému ovládání, estetice a schopnosti pobavit a vtáhnout do hry hráče všech skupin.

Nyní budeme čekat, zda se tato společnost rozhodne pokračovat ve své tradiční cestě ověřených a vyzkoušených automatů nebo se pokusí aplikovat nějaké ultra moderní inovace. Pro jakoukoli možnost se ale rozhodne, určitě se bude jednat o naprostý poklad pro všechny milovníky online výherních automatů od Novomatic.