Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Jak si vybrat online automat, který vám opravdu sedne?

Výběr online automatu se zaručeně nevyplatí podceňovat. Může být dokonce faktorem, který zásadně ovlivní vaši šanci na to, abyste uspěli. Na které body byste neměli zapomenout?

Pohlídejte si výši vkladu

Důležitá je výše vkladu. Přestože neplatí žádná úměra ohledně výše vkladu a šance na výhru ve smyslu, že čím více si vsadíte, tím spíše vyhrajete, neměli byste určitě na tuhle vlastnost opomíjet. Vybírejte úměrně svým možnostem, protože pokud budete točit za 100 Kč otočku, můžete skončit dříve, než začnete.

Rozhodně se nikdy a za žádných okolností nedejte strhnout k utrácení vyšších částek, než které si můžete dovolit! Striktně si nastavte svůj denní limit pro hru a žádným způsobem ho nepřekračujte! Pokud se nedokážete omezovat vlastními silami, využijte nástroje k nastavení limitů. Ty nabízí mnoho casin v rámci prosazování zásad zodpovědného hraní.

Zajímejte se o výplatní poměr

Sledujte také jejich výplatní poměr. Zaměřit byste se měli na ty výherní automaty, u nichž se tato hodnota udává alespoň na 95 %. V takovém případě už máte slušnou šanci na výhru. Berte ovšem stále ohled na to, že výherní automat je takto nastaven a není vybavený žádnou pamětí. Tudíž ho nezajímá, komu a kdy výhru vydá. Pokud se vám nedaří, záleží jen a jen na vás, jestli přesedláte na jiný automat, nebo se pustíte do boje s tím rozehraným. V tomto musíte věřit svému hráčskéhu citu.

Poznejte princip fungování automatu

Několik automatů si vyzkoušejte, než si vyberete ten „svůj“. Využijte možnost hraní pro zábavu, osahejte si jeho ovládání a prozkoumejte všechny vlastnosti. Ujistěte se, že naprosto přesně víte, co očekávat od toho, na kterém hrajete, chápete jeho princip a důkladně jste si prohlédli paytable.

Sledujte promoakce

Nabízí casino na daný automat bonusy v podobě volných zatočení? Jde o ideální způsob, jak si užít ještě větší porci zábavy s minimálním rizikem. Pokud už jste připraveni na opravdovou akci, proč nevyzkoušet vstupní bonus, případně nějaké reload bonusy? Samozřejmě byste ale nikdy neměli zapomínat na poznatky z předchozích bodů.

Držíme palce a v případě velké výhry nám nezapomeňte napsat!!!

Kategorie: Rady pro hráče

Zanechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rady pro hráče - Podobné články

Macao Macao je Mekkou hazardních hráčů. Celosvětové prvenství v hazardu drží od roku 2007, kdy se Macao dostalo před Las Vegas. Nevelký poloostrov ležící na jihočínském pobřeží aktuálně vynáší majitelům tamních kasin ročně více peněz, než… Pokračovat ve čtení »

Přidáno on Březen 5, 2017 · 0 komentářů  

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.