Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Je pro vás vstupní bonus 100 % málo? EuroGrand Casino vám teď dá 300 %!

Rozhodně se nemusíme bát, že bychom neměli díky legislativním změnám najednou kde hrát. Vzrušení a adrenalinu bude stále dost. Vyzkoušet to můžete na vlastní kůži v casinu EuroGrand. A proč byste to měli udělat zrovna v tuto chvíli? Hrát v EuroGrand se teď skutečně vyplatí! A to díky vstupnímu bonusu až 300 %, a to až do výše 300 EUR (8100Kč). A to není vše, k tomu navíc můžete získat i 25 zatočení zdarma!

Jak na získání vstupního bonusu?

Získat v EuroGrand 300% bonus až do 300€ (8.100Kč)

Podmínky akce:

  • Vklad by měl být ve výši 25 až 299 EUR.
  • Vklad a bonus je nutné 12x protočit.
  • Vkladu do 24 EUR se týká bonus 100 %.
  • Za vklad nad 24 EUR dostanete zmiňovaných 300 %.

Zanechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vstupní bonusy kasín - Podobné články

Macao Macao je Mekkou hazardních hráčů. Celosvětové prvenství v hazardu drží od roku 2007, kdy se Macao dostalo před Las Vegas. Nevelký poloostrov ležící na jihočínském pobřeží aktuálně vynáší majitelům tamních kasin ročně více peněz, než… Pokračovat ve čtení »

Přidáno on Březen 5, 2017 · 0 komentářů  

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.